Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Liberecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, zahrada, 854 m2, Zákupy, Nové Zákupy

Prodej, zahrada, 854 m2, Zákupy, Nové Zákupy

Zákupy

Nabízíme k prodeji zahradu v Nových Zákupech o celkové výměře 854 metrů čtverečních. Jedná se o krajovou zahradu, která je řádně udržována a využívána k pěstění ovoce a zeleniny. Na zahradě je zeleninová část a část sadu se vzrostlými ovocnými stromy. K pěstění jsou tu také dva velké skleníky, kde je nyní vinná réva. V rohu zahrady je dřevěná chatka sloužící jako zázemí při nepřízni počasí. Ve vrchní části je pergola porostlá pěstovanou vinnou révou. Zahrada je celá oplocená, ze zadní části obklopena lesem, kde lze houbařit. Přístup i příjezd autem je možný z obou stran zahrady po komunikaci, která je v podílovém spoluvlastnictví majitelů zahrádek. Na zahradu není přivedena ani voda, ani elektřina. K zalévání slouží zachycená dešťová voda. V okolí je chovný rybník, kde lze rybařit. Elektřina je po kolonii rozvedena do přípojných míst, odkud lze vybudovat vlastní přípojku na elektřinu.

440 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 hod. 23
Prodej, louka, 7443 m2, Cvikov

Prodej, louka, 7443 m2, Cvikov

Cvikov I, Cvikov

Prodej louky o výměře 7443 m2 v katastru obce Cvikov. Jedná se o lesní porost na nelesním pozemku. Na pozemku jsou vzrostlé stromy olše, bříza, jasan. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

19 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 7 hod. 5
Prodej, pozemek, 1042 m2, Kokonín, Jablonec nad Nisou

Prodej, pozemek, 1042 m2, Kokonín, Jablonec nad Nisou

Kokonín, Jablonec nad Nisou

Nabízíme ke koupi slunný pozemek na klidném místě v obci Kokonín. Na pozemku el. sloupek, studna 50m, ČOV schválena, veškerá dokumentace a projekt na dům v ceně. Veškerá občanská vybavenost v místě. Více informací u makléře.

850 000 Kč

Stav: Dobrý

před 9 hod. 7
Prodej, louka, 3441 m2, Janovice u Kravař

Prodej, louka, 3441 m2, Janovice u Kravař

Janovice, Kravaře

Nabízíme k prodeji pozemek vedený jako trvalý travní porost o výměře 3441 m2 v katastrálním území Janovice u Kravař, okres Česká Lípa. Jedná se o pruh v honu. Přístup po nezpevněné komunikaci ve vlastnictví Lesů ČR. BPEJ 55011. Pozemek je obhospodařován na základě pachtovní smlouvy. Daň z nabytí nemovitých věcí hradí kupující. Vhodné jako dlouhodobá investice. Doporučujeme.

80 000 Kč

Stav: Dobrý

před 12 hod. 3
Prodej, zahrada, 2831 m2, Liberec, ul. Nad Kyselkou

Prodej, zahrada, 2831 m2, Liberec, ul. Nad Kyselkou

Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou, Liberec

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové rozloze 2831 m2 v Liberci, v městské části Vratislavice, ulice Nad Kyselkou. Jedná se o planinu na okraji lesa mezi ul. Nad Kyselkou a Mojžíšovým pramenem. V současné době vedeno jako trvalý travní porost, na pozemku není dle územního plánu možná výstavba. Vhodné k rekreaci nebo jako vhodná investice. Bližší informace Vám podá makléř. Ihned k dispozici.

670 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 5
Prodej,stavební pozemek, 2224 m2, Horní Libchava

Prodej,stavební pozemek, 2224 m2, Horní Libchava

Horní Libchava, Horní Libchava

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 2224 m2 v obci Horní Libchava. Pozemek se nachází na klidném snadno přístupném okraji obce. Na hranici pozemku se nachází kanalizace, rozvod vody a elektřiny. Příjezd je po obecní komunikaci. Pozemek je lehce svažitý, částečně oplocený. Na pozemku je vysazeno několik ovocných stromů. V okolí se nachází mírná zástavba rodinných domů. S financováním Vám pomůžou naši specialisté.

939 600 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 7
Prodej, stavební pozemek, 2128 m2, Nová Ves nad Nisou

Prodej, stavební pozemek, 2128 m2, Nová Ves nad Nisou

Nová Ves nad Nisou

Prodej slunného pozemku o výměře 2128 m2, v obci Nová Ves nad Nisou. Pozemek mírně svažitý. Dle územního plánu veden jako plocha určená k výstavbě rodinného domu. Z inženýrských sítí je dostupná elektrická energie v blízkosti pozemku, studnu lze vybudovat. Cesta do Jablonce nad Nisou trvá 5 minut. Občanská vybavenost škola, školka, aj. v místě. K pozemku vede obecní zpevněná příjezdová cesta. Doporučujeme kontaktovat makléře na prohlídku.

449 Kč za m2

Stav: Dobrý

včera 5
Prodej, stavební parcela, 1309 m2, Smržovka, ul. Jelení kout

Prodej, stavební parcela, 1309 m2, Smržovka, ul. Jelení kout

Smržovka, Smržovka

Nabízíme ke koupi pozemek určený ke stavbě rodinného domu o výměře 1309 m2. Pozemek se nachází v ulici Jelení kout, v obci Smržovka s velmi dobrou dostupností k veškeré potřebné občanské vybavenosti. Na pozemku bylo již provedeno několik finančně nákladných zemních a stavebních úprav. Pozemek je zarovnán, po jedné straně pozemku je sutí zpevněný příjezd, na druhé straně pozemku je vybudována opěrná zeď z kamenů v délce cca 60 m a výšce 1 m. Na pozemek je již přivedena elektrická přípojka, včetně elektrického sloupku a elektroměru. Voda je řešena vrtem hlubokým 22 m. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

1 260 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 13
Prodej, pozemek, 1345 m2, Lučany nad Nisou

Prodej, pozemek, 1345 m2, Lučany nad Nisou

Lučany nad Nisou

Nabízíme ke koupi pozemek o velikosti 1345 m2 v Lučanech nad Nisou. Dle územního plánu vhodný k zastavění jedním rodinným domem. Pozemek se skládá ze dvou parcelních čísel, nachází se v klidné části obce, svažitý, s pěkným výhledem, příjezd obecní, nezpevněný. Obecní vodovod, kanalizace a plynovod v blízkosti. Možnost dokoupení navazujícího pozemku, více informací u makléře.

1 250 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 5
Prodej, pozemek, 1260 m2, Josefův Důl

Prodej, pozemek, 1260 m2, Josefův Důl

Josefův Důl

Nabízíme ke koupi pozemek v CHKO na nádherném jižním svahu, v obci Josefův Důl, o velikosti 1262 m2 s možností přikoupení dalšího navazujícího pozemku. Elektrické vedení na hranici pozemku. Vlastní přístupová cesta. Pozemek se nachází v blízkosti hotelu Peklo a lyžařského vleku Lucifer. Krásné a klidné místo, obklopené vzrostlými stromy. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

1 310 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 10
DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť
REALITY V LIBERECKÉM KRAJI

pronájem bytů v Liberci | kanceláře v Jablonci
rodinné domy na prodej Semily | stavební pozemky Česká Lípa | chaty v Liberci

Zpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení pozůstalostí Brno

06. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

05. 02. 18 5 tipů, jak ušetřit za plyn

09. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky