Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Liberecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, pozemek k bydlení, 790 m2, Smržovka

Prodej, pozemek k bydlení, 790 m2, Smržovka

Smržovka, Smržovka

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové rozloze cca 790 m2 v klidné části obce Smržovka. Parcela se nachází v rovinatém terénu a je připravena pro stavbu. Na pozemku se nachází menší stavby, které budou odstraněny. Veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku. Smržovka je město patřící do zóny pobytové rekreace Chráněné krajinné oblasti Jizerských hor a spadá do české části Euroregionu Nisa. V případě zájmu Vám hypoteční specialista naší společnosti zdarma vypracuje ty nejvýhodnější podmínky pro financování, odpovídající právě Vašim možnostem a požadavkům. Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléře.

940 000 Kč

Stav: Dobrý

před 17 hod. 6
Prodej, pozemky, 37830 m2, Liberec

Prodej, pozemky, 37830 m2, Liberec

Liberec XXXI-Krásná Studánka, Liberec

Nabízíme k prodeji rozsáhle pozemky v Liberci - Krásná Studánka a Stráž nad Nisou o celkové výměře 37 830 m2. Větší část pozemků tvoří funkční celek. Nachází se v rovinatém terénu, nedaleko osídlené části Krásné Studánky. Nemovitost je vhodná k zemědelské činnosti nebo chovu zvířat.

3 500 000 Kč

Stav: Špatný

před 19 hod. 5
Prodej, pozemky, 17370 m2, Sosnová

Prodej, pozemky, 17370 m2, Sosnová

Sosnová, Sosnová

Nabízíme pozemky o celkové výměře 17 370 m2 v krásné lokalitě v obci Sosnová, okr. Česká Lípa. Jedná se o trvalý travní porost (13057 m2) a lesní pozemek (4313 m2). K pozemkům vedou ze dvou stran nezpevněné cesty jiných vlastníků. Dle územního plánu nejsou aktuálně pozemky určené k zástavbě. Jsou tedy vhodné spíše pro budoucí zhodnocení. Pozemky jsou nedaleko zástavby rodinných domů.

495 000 Kč

Stav: Dobrý

před 23 hod. 13
Prodej, pozemek k bydlení, Chrastava

Prodej, pozemek k bydlení, Chrastava

Chrastava

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 1782 m2 k výstavbě rodinného domu včetně projektu a již zahájeného stavebního řízení. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům - dřevostavbu od fy Retail House. Nabídková cena zahrnuje již složenou zálohu na realizaci projektu. Elektřina je již na pozemku zavedená, přípojka k veřejné kanalizaci bude dokončena do konce roku. Žádost na připojení k veřejnému vodovodu již podána, případně je možnost i vlastního vrtu. Pozemek možno zakoupit i bez připraveného projektu a stavebního povolení. Bližší ifno na vyžádání u makléře.

998 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 dny 6
Prodej, les, 25332 m2, Holany

Prodej, les, 25332 m2, Holany

Holany

V rekreační oblasti Holanských rybníků nabízíme k prodeji dva lesní pozemky o celkové ploše 25332 m2, které se nacházejí v katastrálním území Holany v části obce Hostíkovice a tvoří funkční celek. Na pozemku se nachází vzrostlé 70 let staré stromy. Dobře přístupný pro osobní i nákladní auta. Lze koupit i s dalším lesním pozemkem v sousedství, který je také v nabídce. Více info u makléře.

1 270 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 4
Prodej, pozemek, 3395 m2, Holany - Hostíkovice

Prodej, pozemek, 3395 m2, Holany - Hostíkovice

Hostíkovice, Holany

Prodej stavebního pozemku o celkové ploše 3395 m2, který se nachází v katastrálním území Holany v části obce Hostíkovice, nedaleko Holanských rybníků. V územním plánu jsou pozemky určené k zástavbě a vedeny jsou jako plochy obytné smíšené. Inženýrské sítě na hranici pozemku. V těsné blízkosti pozemku dále nabízíme i lesní pozemky se vzrostlými stromy. Více info v RK.

860 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 4
Prodej, les, 3322 m2, Holany

Prodej, les, 3322 m2, Holany

Hostíkovice, Holany

V rekreační oblasti Holanských rybníků nabízíme k prodeji lesní pozemek o celkové ploše 3322 m2, který se nachází v katastrálním území Holany v části obce Hostíkovice. Pozemek je velmi dobře přístupný. Možné koupit v sousedství ještě další dva lesní pozemky o CP 25332m2. Více info u makléře.

360 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 4
Prodej, pozemek, 8121 m2, Volfartice

Prodej, pozemek, 8121 m2, Volfartice

Volfartice

Nabízíme k prodeji rozsáhlý pozemek o celkové rozloze 8121 m2 na okraji obce Volfartice. Pozemek tvoří dvě stavební parcely, které tvoří funkční celek. Pozemek je situován na konci obce při výjezdu na Radeč s krásným výhledem do okolí. Do nedalekého okresního města Česká Lípa je dobré dopravní spojení autobusem. Dle platného územního plánu jsou pozemky určené k obytné zástavbě venkovského typu. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Pozemek je vhodný pro chov hospodářských zvířat. Velikost pozemku lze vyřešit rozdělení GP. V nabídce jsou i prodeje jednotlivých parcel. Veškeré informace Vám rádi zodpovíme při prohlídce. S financováním Vám pomůžeme přes naše hypoteční centrum.

1 590 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 8
Prodej, stavební parcela, 1808 m2, Volfartice

Prodej, stavební parcela, 1808 m2, Volfartice

Volfartice

Nabízíme k prodeji stavební parcelu o celkové rozloze 1808 m2 na okraji obce Volfartice. Mírně svažitý pozemek je situován na konci obce, směrem na obec Radeč s krásným výhledem do okolí. Do nedalekého okresního města Česká Lípa je dobré dopravní spojení autobusem. Dle platného územního plánu je pozemek určený k obytné zástavbě venkovského typu. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Pozemek je vhodný pro stavbu, ale i pro chov hospodářských zvířat a tak je možné dokoupit část vedlejšího pozemku, který je také v nabídce. Veškeré informace Vám rádi zodpovíme při prohlídce. S financováním Vám pomůžeme přes naše hypoteční centrum.

690 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 7
Prodej, stavební pozemek, 6313 m2, Volfartice

Prodej, stavební pozemek, 6313 m2, Volfartice

Volfartice

Nabízíme k prodeji stavební parcelu o celkové rozloze 6313 m2 na okraji obce Volfartice. Mírně svažitý pozemek je situován na konci obce, směrem na obec Radeč s krásným výhledem do okolí. Do nedalekého okresního města Česká Lípa je dobré dopravní spojení autobusem. Dle platného územního plánu je pozemek určený k obytné zástavbě venkovského typu. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Pozemek je vhodný pro stavbu, ale i pro chov hospodářských zvířat. Výhodou je možné rozdělení pozemku geometrickým plánem a tak si zvolit ideální velikost a část na stavbu. Veškeré informace Vám rádi zodpovíme při prohlídce. S financováním Vám pomůžeme přes naše hypoteční centrum. Doporučuji prohlídku.

250 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 6
DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť
REALITY V LIBERECKÉM KRAJI

pronájem bytů v Liberci | kanceláře v Jablonci
rodinné domy na prodej Semily | stavební pozemky Česká Lípa | chaty v Liberci

Zpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení pozůstalostí Brno

06. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

05. 02. 18 5 tipů, jak ušetřit za plyn

09. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky

-->