Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Liberecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej lesa, Hodkovice nad Mohelkou

Prodej lesa, Hodkovice nad Mohelkou

Hodkovice nad Mohelkou

V klidné a zajímavé lokalitě Vám nabízíme les o výměře 140.522 m2. Jedná se o lesní porost se stromy i přes 100 let, jak jehličnaté tak listnaté. Více informací u makléře. V případě zájmu zašleme LHO.

2 590 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 3
Prodej pozemku k bydlení, 3279 m², Benecko

Prodej pozemku k bydlení, 3279 m², Benecko

Dolní Štěpanice, Benecko

Nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové výměře 3279 m2, v obci Benecko v klidné části Dolní Štěpanice. Část pozemků zahrnuje funkční celek, v územním plánu jsou vedeny jako plocha venkovská. K dispozici je projekt a stavební povolení na stavbu. Na pozemek s dostupností po asfaltové komunikaci jsou provedeny přípojky plynu, vody a kanalizace. Samostatně ležící pozemky jsou v katastru nemovitostí vedeny jako trvalý travní porost a mají výměru 838 m2 a 1223 m2. Více informací na prohlídce.

2 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 8
Prodej pozemku 8004 m², Česká Lípa, ul. U Ploučnice

Prodej pozemku 8004 m², Česká Lípa, ul. U Ploučnice

Stará Lípa, Česká Lípa

Nabízíme k prodeji pozemky o celkové rozloze 8004 m², v katastrálním území Stará Lípa, část obce Česká Lípa. Pozemky jsou situované po pravé straně hlavního tahu z České Lípy směrem na Zákupy a Mimoň. Pozemky jsou tvořeny parcelami, které přiléhají k příjezdové asfaltové komunikaci a svou rozlohou hraničí s řekou Ploučnicí. Parcely jsou využitelné jako zahrada, zeleň pro rekreační využití, pro hospodářskou činnost, ale díky svému umístění u řeky, by mohly najít využití i u rybářů nebo vodáků. Dobrý přístup přímo k vodě. Na pozemku je přivedena elektřina s vlastním sloupkem jako odběrné místo. Částečně oploceno ploty sousedních zahrad. Příjezd osobním autem z hlavní silnice až na parcelu. Cesta po pozemku zpevněna sypaným kamenem. O více informací volejte makléře. Majitel si vyhrazuje právo volby nejvýhodnější nabídky.

440 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 8
Prodej louky, 2373 m², Volfartice

Prodej louky, 2373 m², Volfartice

Volfartice

Prodej pozemku o výměře 2373 m2 v katastru obce Volfartice. Jedná se o dva na sebe navazující pozemky, ostatní plocha s porostem různých dřevin, která přiléhá k místní asfaltové komunikaci a k zástavbě. V tomto katastru jsou na prodej další pozemky.

38 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 7
Prodej pozemku k bydlení, 8859 m², Horní Světlá

Prodej pozemku k bydlení, 8859 m², Horní Světlá

Mařenice

Prodej pozemku k bydlení o celkové ploše 8859 m2, který se nachází v okrajové části obce Horní Světlá. Pozemek je dle územního plánu zastavitelný v jeho horní části zástavbou typu venkovského bydlení a v dolní části se jedná o plochy zemědělské přírodní a kulturně rekreační. Je tak vhodný svou rozlohou pro výstavbu více domů anebo pro stavbu ranče s pastvinami. Elektřina a vodovodní řád v dosahu. Obec Horní Světlá má dobrou dojezdovou vzdálenost do okresních měst Česká Lípa a Liberec. Veškerá občanská vybavenost je v nedalekých městech Cvikov a Nový Bor. Jedná se o velmi pěkné a klidné místo v Lužických horách. Pro více informací volejte makléře a objednejte se na termín prohlídky.

1 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 7
Prodej zahrady, 7463 m², Volfartice

Prodej zahrady, 7463 m², Volfartice

Nová Ves, Volfartice

Prodej pozemku o výměře 7463 m2 v katastru obce Volfartická Nová Ves. Jedná se o čtvercový pozemek uprostřed zástavby obce, porostlý různými dřevinami, dostupný z místních cest. Možno využít jako zahradu k rekreaci. Výhodná investice. Financování zajistíme vlastním hypocentrem.

54 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 7
Prodej louky, 1695 m², Stvolínecké Petrovice

Prodej louky, 1695 m², Stvolínecké Petrovice

Stvolínecké Petrovice, Stvolínky

Prodej louky o výměře 1695 m2 v katastru obce Stvolínecké Petrovice. Pozemek je porostlý dřevinami, jedná se o lesní porost na nelesním pozemku.

35 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 5
Prodej pozemku k bydlení, 15380 m², Horní Světlá

Prodej pozemku k bydlení, 15380 m², Horní Světlá

Horní Světlá, Mařenice

Prodej pozemku k bydlení o celkové ploše 15380 m2, který se nachází v okrajové části obce Horní Světlá. Pozemek je dle územního plánu zastavitelný v jeho horní části zástavbou typu venkovského bydlení a v dolní části se jedná o plochy zemědělské přírodní. Je tak vhodný svou rozlohou pro výstavbu více domů anebo pro stavbu ranče s pastvinami. Elektřina a vodovodní řád v dosahu. Obec Horní Světlá má dobrou dojezdovou vzdálenost do okresních měst Česká Lípa a Liberec. Veškerá občanská vybavenost je v nedalekých městech Cvikov a Nový Bor. Jedná se o velmi pěkné a klidné místo v Lužických horách. Pro více informací volejte makléře a objednejte se na termín prohlídky.

2 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 10
Prodej stavebního pozemku 2402 m2, Josefův Důl

Prodej stavebního pozemku 2402 m2, Josefův Důl

Josefův Důl

Nabízíme na prodej rovinatý, obdélníkový pozemek o výměře 2402 m2, dle územního plánu určený k výstavbě dvou rodinných (rekreačních) domů. Pozemek se nachází na okraji obce Josefův Důl u hlavní silnice směrem na Bedřichov. Skvělá orientace na jihozápad, jsou hlavními výhodami tohoto zajímavého a hlavně jednoho z posledních pozemků, situovaného ve velmi oblíbené rekreační lokalitě v Jizerských horách. V místě je veškerá občanská vybavenost: obchod, hostinec, 5x restaurace, penziony, bazar se suvenýry, obecní úřad s poštou, mateřská škola, škola, dětské hřiště, fotbalové a tenisové hřiště, dobré autobusové a vlakové spojení, koupaliště a biotop na koupání. Již jeho strategické umístění nedaleko zimních středisek, běžeckých stop a nepřeberného množství turistických a cyklistických tras, přímo vyzývá k výstavbě rekreačních objektů. Spojení do Jablonce nad Nisou 6 km, Tanvaldský ski areál Špičák 2 km.

6 250 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 5
Prodej provozní plochy, 2244 m², Česká Lípa

Prodej provozní plochy, 2244 m², Česká Lípa

Česká Lípa

Prodej pozemku o celkové ploše 2244 m2, který se nachází v širším centru města Česká Lípa. Pozemek je veden v katastru jako ostatní plocha a v územním plánu jako plocha občanské vybavenosti. Na pozemek lze tedy umístit stavbu, která tyto účely splňuje. Na hranici pozemku jsou veškeré inženýrské sítě. V okolí je veškerá občanská vybavenost a pozemek je na trase do průmyslové zóny města. V případě zájmu a pro více informací, kontaktujte makléře.

3 200 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 5
DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


REALITY V LIBERECKÉM KRAJI

pronájem bytů v Liberci | kanceláře v Jablonci
rodinné domy na prodej Semily | stavební pozemky Česká Lípa | chaty v Liberci



Zpravodaj

27. 03. 20 Pojištění, která jako majitelé domácnosti oceníte

09. 05. 18 Vyklízení pozůstalostí Brno

06. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

05. 02. 18 5 tipů, jak ušetřit za plyn

-->