Doporučené realitní kanceláře

Pozemky na prodej Liberecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, orná půda, 16581 m2, Hrádek nad Nisou

Prodej, orná půda, 16581 m2, Hrádek nad Nisou

Hrádek nad Nisou

Nabízíme Vám soubor 2 pozemků v obci Hrádek nad Nisou, okres Liberec, katastrální území Dolní Suchá u Chotyně. Pozemky územně navazují na zastavěnou část obce, v současnosti jsou vedeny jako orná půda. Doporučujeme k dlouhodobé investici, kdy si nový majitel prosadí např. změnu územního plánu na stavební pozemek. Více informací u realitní kanceláře.

100 Kč za m2

Stav: Dobrý

včera 11
Prodej, stavební parcela, 2475 m2, Železný Brod

Prodej, stavební parcela, 2475 m2, Železný Brod

Železný Brod

Nabízíme ke koupi slunný pozemek v malebné a klidné části obce Železný Brod. Elektřina na pozemku, plyn a kanalizace na hranici. Jedná se o soubor pozemků, s jedinečným výhledem do okolí. Veškerá občanská vybavenost v blízkosti. S financováním poradíme. Doporučujeme prohlídku.

930 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 7
Prodej, pozemek, 35 873m2, Doksy

Prodej, pozemek, 35 873m2, Doksy

Doksy

Prodej rovinatého pozemku v atraktivní části města Doksy u Máchova jezera o rozloze 35 873 m2 u Šibeničního vrchu a Poslova mlýna. Nedaleko hlavního tahu Česká Lípa - Mladá Boleslav. V letošním roce by měl být pozemek schválen v územním plánu jako stavební. Inženýrské sítě na hranici pozemku. Prodej možný i po menších částech. Pro více informací volejte makléři.

500 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 dny 3
Prodej, zahrada, 7463 m2, Volfartice

Prodej, zahrada, 7463 m2, Volfartice

Nová Ves, Volfartice

Prodej zahrady o výměře 7463 m2 v katastru obce Volfartická Nová Ves. Jedná se o čtvercový pozemek uprostřed zástavby obce, porostlý různými dřevinami, dostupný z místních cest. Možno využít k rekreaci nebo stavbě RD, IS jsou na hranici pozemku. Výhodná cenová nabídka. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

54 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 4
Prodej, stavební parcela, 1569 m2, Horní Libchava

Prodej, stavební parcela, 1569 m2, Horní Libchava

Horní Libchava, Horní Libchava

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové rozloze 1569 m2 v klidné části obce Horní Libchava. Obec je vzdálená cca 5 km od města Česká lípa. Podle územního plánu je pozemek z části zastavitelný (620 m2, z toho povolená zastavitelnost 30% plochy)a z části nezastavitelný. Na části pozemku je ovocný sad, kde jsou jabloně, švestky a třešně. Pozemek je celý oplocený, není zasíťovaný. Elektřina se nachází na hranici pozemku. Je obklopen zelení, v blízkosti se nachází autobusová zastávka. V obci je mateřská i základní škola, obchody i pošta. Pro další informace volejte makléře. V případě zájmu pomůžeme s financováním.

834 500 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 9
Prodej, stavební pozemek, 1708 m2, Česká Lípa - Vlčí Důl

Prodej, stavební pozemek, 1708 m2, Česká Lípa - Vlčí Důl

Česká Lípa

Nabízíme k prodeji jedinečný stavební pozemek, který se nachází v obci Vlčí Důl vzdálené 8 km od České Lípy. Pozemek vhodný pro milovníky přírody a soukromí. Celý pozemek je krásně udržován. Vzrostlé a udržované jehličnany jsou nasázeny podél oplocení celého pozemku. Díky nim je pozemek chráněn před silnými větry a poskytuje i stinná místa příjemná v letních měsících. Jsou zde jak skalky, zeleninová zahrádka, tak i zázemí pro děti. Voda je zde řešena pomocí studny s pitnou vodou. Elektřina je na pozemku. dále je zde i karavan s pergolou pro příjemné posezení během eventuální stavby domu. Příjezdová cesta z obecní zpevněné komunikace je vlastní. doporučujeme prohlídku. S případným financováním koupě i výstavby vám pomůže náš hypoteční specialista. Pro více informací volejte makléře.

1 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 15
Prodej, pozemek, 1285 m2, Doksy

Prodej, pozemek, 1285 m2, Doksy

Doksy

Nabízíme prodej stavebního, zpevněného pozemku o celkové ploše 1285 m2 ve strategické lokalitě na hlavním tahu mezi Českou Lípou a Mladou Boleslaví. Nutno vidět. Jedná se o pozemek, kde bude Vaše podnikání velice dobře na očích s možností velkoplošné reklamy. Příjezd k pozemku zajištěn. Pro sjednání prohlídky a více informací, volejte makléře.

1 028 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 12
Prodej, louka, 2937 m2, Malá Skála - Křížky

Prodej, louka, 2937 m2, Malá Skála - Křížky

Křížky, Malá Skála

Mírně svažitý pozemek s krásným výhledem na Malé Skále v části Křížky. Aktuálně vedeno jako trvalý travní porost. Pozemek se nachází cca 500 m přímou čarou od hotelu Kavka, k pozemku vede obecní nezpevněná cesta, níže pod pozemkem pak silnice - ze které momentálně není k nabízenému pozemku přístup. V ÚP není pozemek zahrnut mezi plochy zastavitelné. Může jít o zajímavou investici z dlouhodobějšího pohledu.

300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 5
Prodej, stavební pozemek, 1390 m2, Svojkov

Prodej, stavební pozemek, 1390 m2, Svojkov

Svojkov

Prodej pozemku o celkové výměře 1390 m2 v obci Svojkov na okraji Modlivého dolu v okrese Česká Lípa, v jižním podhůří Lužických hor. Příjezd k pozemku je po obecní cestě. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Parcela je zařazena v územním plánu obce jako zastavitelná. Velmi klidná lokalita, v níž je soukromí zaručeno. Možnost přikoupení dalšího sousedícího pozemku po oddělení geometrickým plánem. S vyřízením případného financování vám zdarma pomůže naše hypoteční centrum. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Pro více informací a domluvení prohlídky volejte naši RK.

707 200 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 9
Prodej, stavební pozemek, 6500 m2, Svojkov

Prodej, stavební pozemek, 6500 m2, Svojkov

Svojkov, Svojkov

Prodej pozemku o celkové výměře cca 6500 m2 v obci Svojkov na okraji Modlivého dolu v okrese Česká Lípa. Možnost pozemek rozdělit na menší po oddělení geometrickým plánem. Příjezd k pozemku je po obecní cestě. Veškeré inženýrské sítě jsou poblíž hranice pozemku. Pozemek je zařazen v územním plánu obce jako zastavitelný. Velmi klidná lokalita, v níž je soukromí zaručeno. S vyřízením případného financování Vám zdarma pomůže naše hypoteční centrum. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Pro více informací a domluvení prohlídky volejte naši RK.

499 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 8
DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť
REALITY V LIBERECKÉM KRAJI

pronájem bytů v Liberci | kanceláře v Jablonci
rodinné domy na prodej Semily | stavební pozemky Česká Lípa | chaty v Liberci

Zpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení pozůstalostí Brno

06. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

05. 02. 18 5 tipů, jak ušetřit za plyn

09. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky