Pozemky na prodej Liberecký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 277
Prodej, orná půda, 16581 m2, Hrádek nad Nisou

Prodej, orná půda, 16581 m2, Hrádek nad Nisou

Hrádek nad Nisou

Nabízíme Vám soubor 2 pozemků v obci Hrádek nad Nisou, okres Liberec, katastrální území Dolní Suchá u Chotyně. Pozemky územně navazují na zastavěnou část obce, v současnosti jsou vedeny jako orná půda. Doporučujeme k dlouhodobé investici, kdy si nový majitel prosadí např. změnu územního plánu na stavební pozemek. Více informací u realitní kanceláře.

100 Kč za m2

Stav: Dobrý

včera 11
Prodej, stavební parcela, 2475 m2, Železný Brod

Prodej, stavební parcela, 2475 m2, Železný Brod

Železný Brod

Nabízíme ke koupi slunný pozemek v malebné a klidné části obce Železný Brod. Elektřina na pozemku, plyn a kanalizace na hranici. Jedná se o soubor pozemků, s jedinečným výhledem do okolí. Veškerá občanská vybavenost v blízkosti. S financováním poradíme. Doporučujeme prohlídku.

930 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 7
Prodej, pozemek, 35 873m2, Doksy

Prodej, pozemek, 35 873m2, Doksy

Doksy

Prodej rovinatého pozemku v atraktivní části města Doksy u Máchova jezera o rozloze 35 873 m2 u Šibeničního vrchu a Poslova mlýna. Nedaleko hlavního tahu Česká Lípa - Mladá Boleslav. V letošním roce by měl být pozemek schválen v územním plánu jako stavební. Inženýrské sítě na hranici pozemku. Prodej možný i po menších částech. Pro více informací volejte makléři.

500 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 dny 3
Prodej, zahrada, 7463 m2, Volfartice

Prodej, zahrada, 7463 m2, Volfartice

Nová Ves, Volfartice

Prodej zahrady o výměře 7463 m2 v katastru obce Volfartická Nová Ves. Jedná se o čtvercový pozemek uprostřed zástavby obce, porostlý různými dřevinami, dostupný z místních cest. Možno využít k rekreaci nebo stavbě RD, IS jsou na hranici pozemku. Výhodná cenová nabídka. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

54 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 4
Prodej, stavební parcela, 1569 m2, Horní Libchava

Prodej, stavební parcela, 1569 m2, Horní Libchava

Horní Libchava, Horní Libchava

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové rozloze 1569 m2 v klidné části obce Horní Libchava. Obec je vzdálená cca 5 km od města Česká lípa. Podle územního plánu je pozemek z části zastavitelný (620 m2, z toho povolená zastavitelnost 30% plochy)a z části nezastavitelný. Na části pozemku je ovocný sad, kde jsou jabloně, švestky a třešně. Pozemek je celý oplocený, není zasíťovaný. Elektřina se nachází na hranici pozemku. Je obklopen zelení, v blízkosti se nachází autobusová zastávka. V obci je mateřská i základní škola, obchody i pošta. Pro další informace volejte makléře. V případě zájmu pomůžeme s financováním.

834 500 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 9
Prodej, stavební pozemek, 1708 m2, Česká Lípa - Vlčí Důl

Prodej, stavební pozemek, 1708 m2, Česká Lípa - Vlčí Důl

Česká Lípa

Nabízíme k prodeji jedinečný stavební pozemek, který se nachází v obci Vlčí Důl vzdálené 8 km od České Lípy. Pozemek vhodný pro milovníky přírody a soukromí. Celý pozemek je krásně udržován. Vzrostlé a udržované jehličnany jsou nasázeny podél oplocení celého pozemku. Díky nim je pozemek chráněn před silnými větry a poskytuje i stinná místa příjemná v letních měsících. Jsou zde jak skalky, zeleninová zahrádka, tak i zázemí pro děti. Voda je zde řešena pomocí studny s pitnou vodou. Elektřina je na pozemku. dále je zde i karavan s pergolou pro příjemné posezení během eventuální stavby domu. Příjezdová cesta z obecní zpevněné komunikace je vlastní. doporučujeme prohlídku. S případným financováním koupě i výstavby vám pomůže náš hypoteční specialista. Pro více informací volejte makléře.

1 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 15
Prodej, pozemek, 1285 m2, Doksy

Prodej, pozemek, 1285 m2, Doksy

Doksy

Nabízíme prodej stavebního, zpevněného pozemku o celkové ploše 1285 m2 ve strategické lokalitě na hlavním tahu mezi Českou Lípou a Mladou Boleslaví. Nutno vidět. Jedná se o pozemek, kde bude Vaše podnikání velice dobře na očích s možností velkoplošné reklamy. Příjezd k pozemku zajištěn. Pro sjednání prohlídky a více informací, volejte makléře.

1 028 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 12
Prodej, louka, 2937 m2, Malá Skála - Křížky

Prodej, louka, 2937 m2, Malá Skála - Křížky

Křížky, Malá Skála

Mírně svažitý pozemek s krásným výhledem na Malé Skále v části Křížky. Aktuálně vedeno jako trvalý travní porost. Pozemek se nachází cca 500 m přímou čarou od hotelu Kavka, k pozemku vede obecní nezpevněná cesta, níže pod pozemkem pak silnice - ze které momentálně není k nabízenému pozemku přístup. V ÚP není pozemek zahrnut mezi plochy zastavitelné. Může jít o zajímavou investici z dlouhodobějšího pohledu.

300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 5
Prodej, stavební pozemek, 1390 m2, Svojkov

Prodej, stavební pozemek, 1390 m2, Svojkov

Svojkov

Prodej pozemku o celkové výměře 1390 m2 v obci Svojkov na okraji Modlivého dolu v okrese Česká Lípa, v jižním podhůří Lužických hor. Příjezd k pozemku je po obecní cestě. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Parcela je zařazena v územním plánu obce jako zastavitelná. Velmi klidná lokalita, v níž je soukromí zaručeno. Možnost přikoupení dalšího sousedícího pozemku po oddělení geometrickým plánem. S vyřízením případného financování vám zdarma pomůže naše hypoteční centrum. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Pro více informací a domluvení prohlídky volejte naši RK.

707 200 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 9
Prodej, stavební pozemek, 6500 m2, Svojkov

Prodej, stavební pozemek, 6500 m2, Svojkov

Svojkov, Svojkov

Prodej pozemku o celkové výměře cca 6500 m2 v obci Svojkov na okraji Modlivého dolu v okrese Česká Lípa. Možnost pozemek rozdělit na menší po oddělení geometrickým plánem. Příjezd k pozemku je po obecní cestě. Veškeré inženýrské sítě jsou poblíž hranice pozemku. Pozemek je zařazen v územním plánu obce jako zastavitelný. Velmi klidná lokalita, v níž je soukromí zaručeno. S vyřízením případného financování Vám zdarma pomůže naše hypoteční centrum. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Pro více informací a domluvení prohlídky volejte naši RK.

499 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 8
DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť
REALITY V LIBERECKÉM KRAJI

pronájem bytů v Liberci | kanceláře v Jablonci
rodinné domy na prodej Semily | stavební pozemky Česká Lípa | chaty v Liberci

Zpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení pozůstalostí Brno

06. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

05. 02. 18 5 tipů, jak ušetřit za plyn

09. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky

Doporučené realitní kanceláře