Pozemky na prodej Liberecký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 270
Prodej, zahrada, 1070 m2, Nový Oldřichov

Prodej, zahrada, 1070 m2, Nový Oldřichov

Nový Oldřichov

Prodej pozemku o rozloze 1070 m2 v klidné lokalitě obce Nový Oldřichov. Nejvýše situovaný pozemek se nachází v blízkosti novostaveb a je z něj výhled na nedaleké "České Švýcarsko". Inženýrské sítě jsou v blízkosti pozemku. Poblíž se nachází lyžařský vlek. Klidná lokalita s dobrou občanskou vybaveností v dosahu. Hypotéku zajistíme. Více informací u makléře.

270 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 hod. 9
Prodej, pozemek, 10091 m2, Stružnice

Prodej, pozemek, 10091 m2, Stružnice

Stružnice

Nabízíme k prodeji pozemek o CP 10091 m2, který je rozdělený parcelními čísly na stavební parcelu o CP 5112 m2, která je v územním plánu obce určena k zástavbě venkovského bydlení a navazující parcela vedená na LV jako orná půda o CP 4979 m2 v obci Stružnice. Veškeré inženýrské sítě elektřina, zemní plyn a řad jsou na hranici pozemku. Sousední RD se zahradou a stodolou stejného majitele nabízíme také k prodeji. V obci je MŠ, restaurace, obchod, autobusové a vlakové spojení do okresního města Česká Lípa. Základní škola a pošta v obci Jezvé. Financování Vám zajistí naši hypoteční specialisté. Více info u makléře.

1 330 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 hod. 5
Prodej, stavební pozemek, 1176 m2, Liberec

Prodej, stavební pozemek, 1176 m2, Liberec

Liberec

Prodej pozemku o celkové ploše 1176 m2, v klidné části města Liberec - Vesec, ulice Nad Strání. Pozemek je mírně svažitý, slunný s možností připojení sítí. Elektřina a voda 60 m, kanalizace v dosahu 300 m, anebo lze řešit ČOV. Stavba je povolena v rámci regulí územní studie z r. 2015. V okolí je Vesecký rybník a sportovní areál Vesec. MHD autobus 1 km. Vlak 500 m. Pro více informací volejte makléře.

4 468 753 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 7
Prodej, stavební pozemek, 1750 m², Skalice u České Lípy

Prodej, stavební pozemek, 1750 m², Skalice u České Lípy

Skalice u České Lípy, Skalice u České Lípy

Prodej pozemku ve Skalici u České Lípy určeného pro výstavbu rodinného domu. Voda a elektřina jsou na hranici pozemku. Přístup po obecní cestě. Pozemek se nachází v klidné lokalitě ve Skalici u České Lípy. Vlakové a autobusové spojení je vzdálené 5 minut chůze. S financováním Vám pomůže naše hypocentrum. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 197 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 hod. 4
Prodej, stavební parcela, Lučany nad Nisou

Prodej, stavební parcela, Lučany nad Nisou

Lučany nad Nisou

Nabízíme ke koupi rovinatý pozemek, v malebné části obce Lučany nad Nisou. Jedná se o soubor dvou pozemků o celkové ploše 6102 m2. Pozemek určený pro stavbu rodinného domu a zahrada s možností chovu domácích zvířat. Celá plocha je pravidelně udržována. Elektřina na hranici pozemku. Připojení na vodu lze řešit vrtem, kanalizaci čističkou odpadních vod. Nádherné a klidné místo vhodné k trvalému pobytu nebo rekreaci. V obci škola, obchod, lékař, lyžařský vlek a přírodní koupaliště. Doporučujeme prohlídku. S financováním poradíme.

2 180 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 24 hod. 8
Prodej, pozemek, 3674 m2 Liberec

Prodej, pozemek, 3674 m2 Liberec

Liberec VI-Rochlice, Liberec

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové rozloze 3674 m2 v Liberci, v ul. Otavská. Dle ÚP se jedná o plochu smíšených aktivit se širokým spektrem výstavby, včetně stavby pro bydlení. Pozemek je rovinatý, veškeré inženýrské sítě jsou v dosahu. Pro bydlení možnost rozdělení pozemku. Pro rozšířené spektrum výstavby je pozemek vhodný i pro investora v oblasti logistiky, drobné výroby nebo kombinace bydlení s drobným provozem. Více informací u makléře.

1 200 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 24 hod. 5
Prodej, pozemek, 5358 m2, Rakousy

Prodej, pozemek, 5358 m2, Rakousy

Rakousy, Rakousy

Pozemek s domem určeným k demolici se zastavěnou plochou 82 m2 a polorozpadlou chatkou na klidném místě, které je rozděleno na několik teras, zajišťuje přístup i na nejvýše položené místo pod lesem v obci Rakousy. Díky jeho poloze se nám otvírá jedinečný výhled na malebné údolí řeky Jizery. Pozemek o celkové ploše 5.358 m2 se nachází na hranici komunikace vedoucí z Turnova přes Rakousy na Malou Skálu. Celý pozemek je oplocen a krom jednoho sousedního domu je lemován z jedné strany lesem a z druhé komunikací. Sítě: Stavba je napojena na elektřinu 230V, na hranici pozemku se nachází obecní vodovod. Nutno vybudovat čističku odpadních vod, na kterou je možné získat dotaci od obce. Dále je schválený vrt na vlastní studnu.

1 575 000 Kč

Stav: Dobrý

před 24 hod. 14
Prodej, stavební pozemek, 1359 m2, Liberec, Vesec

Prodej, stavební pozemek, 1359 m2, Liberec, Vesec

Liberec XXV-Vesec, Liberec

Nabízíme k prodeji svažitý pozemek o celkové ploše 1359 m2, který je dle územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Pozemek se nachází v Liberci - část obce XXV. Vesec, v klidné části obce nedaleko města a lesa. Veškerá občanská vybavenost se nachází v blízkém dosahu pěti minut. Vice informací u makléře. Financování pro Vás rádi zajistíme.

1 890 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 5
Prodej, stavební pozemek, 1708 m2, Česká Lípa - Vlčí Důl

Prodej, stavební pozemek, 1708 m2, Česká Lípa - Vlčí Důl

Česká Lípa

Nabízíme k prodeji jedinečný stavební pozemek, který se nachází v obci Vlčí Důl vzdálené 8 km od České Lípy. Pozemek vhodný pro milovníky přírody a soukromí. Celý pozemek je krásně udržován. Vzrostlé a udržované jehličnany jsou nasázeny podél oplocení celého pozemku. Díky nim je pozemek chráněn před silnými větry a poskytuje i stinná místa příjemná v letních měsících. Jsou zde jak skalky, zeleninová zahrádka, tak i zázemí pro děti. Voda je zde řešena pomocí studny s pitnou vodou. Elektřina je na pozemku. dále je zde i karavan s pergolou pro příjemné posezení během eventuální stavby domu. Příjezdová cesta z obecní zpevněné komunikace je vlastní. doporučujeme prohlídku. S případným financováním koupě i výstavby vám pomůže náš hypoteční specialista. Pro více informací volejte makléře.

1 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 14
Prodej, stavební parcela, 1153 m2, Nový Oldřichov

Prodej, stavební parcela, 1153 m2, Nový Oldřichov

Nový Oldřichov

Nabízím prodej stavebního pozemku na krásném slunném míště v Novém Oldřichově, okres Česká Lípa. Pozemek 46/22 je rovinatý a má výměru 1153 m2. V územním plánu je pozemek určen k zastavění. Na internetových stránkách obce Nový Oldřichov je k nahlédnutí platný územní plán. K pozemku patří zavedená elektřina s rozvodnou skříní. Pozemek 46/1 je ve spoluvlastnictví a má do budoucna sloužit jako přístupová cesta i k přilehlým pozemkům. Příjezd je z obecní zpevněné komunikace také přes část pozemkové parcely 47, která je v soukromém vlastnictví a je zde věcné břemeno chůze a jízdy. V případě zájmu o prohlídku s vámi makléř na pozemek rád zajede. Financování zajistí naše specialistka z oboru financí. Pro více informací, volejte makléře.

350 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 10
DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť
REALITY V LIBERECKÉM KRAJI

pronájem bytů v Liberci | kanceláře v Jablonci
rodinné domy na prodej Semily | stavební pozemky Česká Lípa | chaty v Liberci

Zpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení pozůstalostí Brno

06. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

05. 02. 18 5 tipů, jak ušetřit za plyn

09. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky

Doporučené realitní kanceláře

-->