Vyklízení pozůstalostí Brno

Postihla vás smutná událost? Potřebujete diskrétně vyklidit pozůstalost? Hledáte spolehlivou firmu?

Vyklízení pozůstalostí Brno

Ilustrační foto, zdroj: Reality v kraji.cz

Společnost Dymas nabízí rychlé a diskrétní vyklízení pozůstalostí v Brně a jeho okolí. Tuto službu lze využít samostatně i jakou součást komplexních stěhovacích služeb. Můžete tak získat celou řadu služeb za velmi příhodnou cenu. Kromě vyklízení nabízíme také malování, čištění koberců, podkládku podlah, montáže nábytku, instalace elektro a IT zařízení nebo uskladnění v prostorách naší firmy. Provádíme také lokální demolice a odvoz suti na skládku.

Rychle a diskrétně

Disponujeme nejmodernější technikou a zaměstnáváme stálé a kvalifikované pracovníky. Můžeme tak garantovat jak rychlost provedení tak naprostou spolehlivost a diskrétnost. Vyklizení provedeme nehlučně a s minimálním narušením provozu v domě. A jaké předměty jsme schopni odvézt nebo přestěhovat?

Vyklízíme cokoliv

Vyklízení pozůstalostí Brno vás zbaví doslova čehokoliv. Odvezeme starý nábytek, demontujeme objemné skříně, rozšroubujeme starou kuchyňskou linku i obývací stěnu. Zbavíme vás starých elektrospotřebičů i plynového kotle. Vše pak necháme ekologicky zlikvidovat nebo odvezeme na výkup do bazaru. A co s těžkými předměty jako je klavír, piano nebo trezor či socha?

Odvoz těžkých břemen

Zabýváme se také vyklízením objemných a těžkých předmětů, které nelze demontovat jako jsou hudební nástroje, typicky klavíry, dále trezory nebo velké umělecké předměty. Jsme vybaveni veškerou technikou jako je auto s rukou nebo jeřáb. Hravě vás tak zbavíme piána po babiččce i trezoru po dědečkovi i z desátého patra panelákového bytu. Na vše jsme pojištění a nabízíme také možnost připojištění nebo dohledu bezpečostní službou v případě opravdu cenných předmětů.

Vyklízíme kdekoliv

Jsme zvyklí pracovat za jakýchkoliv podmínek, ve stísněných prostorách, za zhoršených světelných podmínek i v prašném prostředí. Rozhodně se tak nemusíte bát a kontaktuje nás, pokud potřebujete vyklidit doslova cokoliv, starý dům po rodičích i sklad, chalupu, dílnu či garáž. U složitejších prostor je pak vhodné nejprve objednat návštěvu naším technikem.

Potřebujete poradit s vyklizením pozůstalosti? Máte specifický problém? Kontaktujte nás. Rádi vám poradíme s čímkoliv a navrhneme nezávaznou cenovou kalkulaci.

Přehled všech článků

Archiv článků

09. 05. 18 Vyklízení pozůstalostí Brno

06. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

05. 02. 18 5 tipů, jak ušetřit za plyn

09. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky

Liberecký kraj se nachází na severu České republiky nedaleko známého Národního parku Krkonoše. Prostředí Vám nabízí kromě městské turistiky, především horskou a vysokohorskou turistiku v létě a nezapomenutelnou lyžovačku v zimě. Dovolenou v Krkonoších si můžete dopřát během celého roku. Rezervujte si ji na stránce ubytování Krkonoše. Pokud se chystáte poznávat město Liberec s rodinkou, doporučujeme Vám ZOO Liberec, ubytování v jejím okolí naleznete na stránce ubytování Liberec. Přejeme příjemnou dovolenou.

Hledáte atraktivní bydlení v Praze? Moderní rodinné domy i byty od FINEPU jsou správnou volbou!

Nabízíme prodej automatických kotlů Ekoret, Vulcanus, Hercules DUO a dalši typy značky VIADRUS, včetně jejich instalace a následného servisu.

Vyhledávání PSČ měst a obcí v Libereckém kraji.

Novostavby, reality od Faraon reality Praha.

-->