Vyklízení pozůstalostí Brno

Postihla vás smutná událost? Potřebujete diskrétně vyklidit pozůstalost? Hledáte spolehlivou firmu?

Vyklízení pozůstalostí Brno

Ilustrační foto, zdroj: Reality v kraji.cz

Společnost Dymas nabízí rychlé a diskrétní vyklízení pozůstalostí v Brně a jeho okolí. Tuto službu lze využít samostatně i jakou součást komplexních stěhovacích služeb. Můžete tak získat celou řadu služeb za velmi příhodnou cenu. Kromě vyklízení nabízíme také malování, čištění koberců, podkládku podlah, montáže nábytku, instalace elektro a IT zařízení nebo uskladnění v prostorách naší firmy. Provádíme také lokální demolice a odvoz suti na skládku.

Rychle a diskrétně

Disponujeme nejmodernější technikou a zaměstnáváme stálé a kvalifikované pracovníky. Můžeme tak garantovat jak rychlost provedení tak naprostou spolehlivost a diskrétnost. Vyklizení provedeme nehlučně a s minimálním narušením provozu v domě. A jaké předměty jsme schopni odvézt nebo přestěhovat?

Vyklízíme cokoliv

Vyklízení pozůstalostí Brno vás zbaví doslova čehokoliv. Odvezeme starý nábytek, demontujeme objemné skříně, rozšroubujeme starou kuchyňskou linku i obývací stěnu. Zbavíme vás starých elektrospotřebičů i plynového kotle. Vše pak necháme ekologicky zlikvidovat nebo odvezeme na výkup do bazaru. A co s těžkými předměty jako je klavír, piano nebo trezor či socha?

Odvoz těžkých břemen

Zabýváme se také vyklízením objemných a těžkých předmětů, které nelze demontovat jako jsou hudební nástroje, typicky klavíry, dále trezory nebo velké umělecké předměty. Jsme vybaveni veškerou technikou jako je auto s rukou nebo jeřáb. Hravě vás tak zbavíme piána po babiččce i trezoru po dědečkovi i z desátého patra panelákového bytu. Na vše jsme pojištění a nabízíme také možnost připojištění nebo dohledu bezpečostní službou v případě opravdu cenných předmětů.

Vyklízíme kdekoliv

Jsme zvyklí pracovat za jakýchkoliv podmínek, ve stísněných prostorách, za zhoršených světelných podmínek i v prašném prostředí. Rozhodně se tak nemusíte bát a kontaktuje nás, pokud potřebujete vyklidit doslova cokoliv, starý dům po rodičích i sklad, chalupu, dílnu či garáž. U složitejších prostor je pak vhodné nejprve objednat návštěvu naším technikem.

Potřebujete poradit s vyklizením pozůstalosti? Máte specifický problém? Kontaktujte nás. Rádi vám poradíme s čímkoliv a navrhneme nezávaznou cenovou kalkulaci.

Přehled všech článků

Archiv článků

27. 03. 20 Pojištění, která jako majitelé domácnosti oceníte

09. 05. 18 Vyklízení pozůstalostí Brno

06. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

05. 02. 18 5 tipů, jak ušetřit za plyn

Liberecký kraj se nachází na severu České republiky nedaleko známého Národního parku Krkonoše. Prostředí Vám nabízí kromě městské turistiky, především horskou a vysokohorskou turistiku v létě a nezapomenutelnou lyžovačku v zimě. Dovolenou v Krkonoších si můžete dopřát během celého roku. Rezervujte si ji na stránce ubytování Krkonoše. Pokud jste v Krkonoších už byli, výlet si můžete udělat do Jizerských hor. Zadejte si Vaše požadavky do filtrů na stránce ubytování Jizerské hory a vyberte si ubytování, které bude vyhovovat všem Vašim požadavkům. Pokud se chystáte raději poznávat město Liberec s rodinkou, doporučujeme Vám ZOO Liberec, ubytování v jejím okolí naleznete na stránce ubytování Liberec. Přejeme příjemnou dovolenou.

Byty Praha - prohlédněte si plánované bytové projekty v Praze od Finepu.

Novostavby, reality od Faraon reality Praha.

Navštivte město Liberec a prožijte příjemnou dovolenou s Vašimi blízkými. Ve městě Vám doporučujeme navštívit ZOO Liberec, botanickou zahradu, Dinopark nebo vyhlídkovou věž Ještěd. Stačí si rezervovat ubytování Liberec a vydat se na výlet. Na portálu Hauzi si umíte vyfiltrovat cenu ubytování, jeho vybavení a také typ ubytování. Vyberte si to Vaše ubytování v Liberci a zažijte skvělou dovolenou.

-->