Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Liberecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej bytového domu, 156 m², Česká Lípa, ul. Zámecká

Prodej bytového domu, 156 m², Česká Lípa, ul. Zámecká

Česká Lípa

Nabízíme k prodeji třípodlažní bytový dům v centru České Lípy v těsné blízkosti náměstí T.G.Masaryka. Bytový dům je řadu let využíván k podnikatelským účelům v oblasti služeb a bydlení. V katastru nemovitostí je zapsán k užívání - bytový dům. V současnosti je celý dům pronajatý. V 1NP je kadeřnictví, pedikůra, šatna a WC. K 31.03.2021 končí pronájem 2NP, kde nájemce provozoval půjčovnu svatebních a společenských šatů, provoz 2 solárií, masáže, kosmetika. V IIINP je pronajatý půdní byt o CP 75m2 – mezonet a 15m2 šatna. Celý dům je vytápěn plynovým kotlem a má nová euro okna. K domu náleží malý dvorek na posezení. Vhodné jako investice. Vice informací u makléře. S financováním Vám pomůžeme přes naše hypoteční centrum. Doporučujeme prohlídku.

5 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 20
Prodej zemědělského objektu, 21470 m², Dubá

Prodej zemědělského objektu, 21470 m², Dubá

Korce, Dubá

Hledáte místo pro založení farmy ? Plánujete vybudovat svůj ranč s bydlením ? Rozšiřujete svou zemědělskou činnost ? Tak právě pro Vás máme jedinečnou nabídku zemědělských objektů a souboru pozemků v Korcích u Dubé. Jedná se o budovu bývalého kravína se zázemím pro zaměstnance ( 849 m2 ) určenou k rekonstrukci s velkokapacitní jímkou a dále o stodolu s novou střechou určenou pro skladování ( 442 m2 ). Jsou zde zavedeny inž.sítě ( elektrický proud a voda ). Lukrativní součástí nabídky je soubor 8 souvislých pozemků o výměře 21 470 m2 - dva pozemky s výměrou 4 384 m2 jsou zahrnuty v územním plánu ( z toho 1 538 m2 je již vyjmuto z půdního fondu a je určeno k zástavbě ), další pozemky jsou vedeny jako ostatní plochy a zahrada. K této nabídce je možnost propachtování dalších luk a travních porostů. Zároveň je v nabídce roubená chalupa ve stejné obci a další soubor pozemků a zemědělských staveb v nedalekém Ždírci ( 6 km ). Bližší informace Vám rádi sdělíme na prohlídce.

5 710 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 5
Prodej komerční objekt, 1314m2, Kravaře, ul. Ronovská

Prodej komerční objekt, 1314m2, Kravaře, ul. Ronovská

Kravaře

Prodej objektu s byty, výrobními a skladovými prostory a 4 garážemi v obci Kravaře. Celý objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Výměna a nové instalace - kanalyzace, vodovod, vytápění z nové kotelny, rozvody ÚT v měděných trubkách, TUV - kombi bojlery. Garáže jsou vytápěny elektrokotlem a kotlem na topný olej. Zateplení fasády, nová omítka, plastová okna a nová střešní krytina. Dispozice domu INP - provozní kancelář a sklad, šatna s WC. Kotelna s velkokapacitním kotlem. Samostatná místnost s klenbovým stropem s vchodem ze dvora. Suchý sklep. IINP v pravé části byt 4+kk s koupelnou a WC. Dva byty 2+kk se sociálním zázemím na chodbě, sprchový kout a 2 WC, možná přestavba na byt 4+kk. Do domu samostatný vstup z ulice. Celý objekt je napojen na bezpečnostní kamerový systém. Na dvoře proti domu 4 prostorné garáže s vybavením, soustruh a bruska, nový 4t zvedák, regály, ponk. Soukromé parkoviště před domem. Projektová dokumentace k dispozici. Vhodné pro zázemí firmy s podnikáním a bydlením

8 950 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 24
Prodej restaurace, stravování, 137 m², Frýdlant, ul. Děkanská

Prodej restaurace, stravování, 137 m², Frýdlant, ul. Děkanská

Frýdlant

Nabízíme Vám k prodeji nemovitost v krásném městě Frýdlant v Čechách. Dům je po rekonstrukci. V přízemí domu se nachází pivnice. Možnost restaurace, prodejny, kavárny, kosmetických služeb. Skvělá investiční příležitost. V 1NP je byt 3+1 s balkonem. V 2NP jsou dva pokoje a příprava na koupelnu. Dům má novou střechu. Celý objekt je vytápěn dvěma plynovými kotly. Nachází se u centra města v klidné části. Do parku chůzí 3 minuty a do centra 1 minutu. Ve městě veškerá občanská vybavenost. Doporučuji prohlídku.

3 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 5 měsíci 8
Prodej výrobního objektu, 2428 m², Stráž pod Ralskem

Prodej výrobního objektu, 2428 m², Stráž pod Ralskem

Stráž pod Ralskem, Stráž pod Ralskem

Prodej výrobního objektu ve Stráži pod Ralskem, který je využíván v současné době jako truhlárna. V hale, po domluvě, mohou zůstat veškeré stroje k dalšímu využití novému majiteli. V budově se nachází garáž, šatny a veškeré sociální zařízení. Dále se tu nachází velké skladovací prostory a kanceláře. Objekt má všeobecné využití. Pro více informací volejte makléře a sjednejte si schůzku.

0 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 10
Prodej obchodního objektu, 987 m², Česká Lípa, ul. Poříční

Prodej obchodního objektu, 987 m², Česká Lípa, ul. Poříční

Česká Lípa

Prodej obchodního objektu v průmyslové části města Česká Lípa. Objekt se skládá z administrativní budovy, kde se nachází kanceláře se zázemím pro personál a prostorná hala o celkové ploše 300 m2. Na pozemek k objektu lze zajet větším autem a zajišťuje dostatek parkování pro více aut. Hala je prostorná a lze ji využít pro výrobu nebo skladování. Administrativní budova je dvoupodlažní a je zde celkem šest kanceláří, oddělené sociální zařízení, hala, samostatná sprcha, kuchyňka a sklad. Vytápění je zde řešeno vlastním plynovým kotlem napojeným na radiátory. Na budovu navazuje garáž s elektrickými vraty pro dvě auta, kde se nachází další zděná kancelář se sociálním zařízením. Pozemek je celkově oplocen a vjezd je přes elektrickou pojezdovou bránu. Objekt lze využít jako sídlo firmy, skladovací prostory, sklad velkoobchodu anebo výrobní objekt. Velmi dobrý příjezd z místní komunikace ulice Poříční s napojením na silnici I/9 Praha – Liberec. Pro více informací volejte makléře.

0 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 29
Prodej zemědělského objektu a pozemků Ždírec

Prodej zemědělského objektu a pozemků Ždírec

Ždírec

Nabízíme SOUBOR ZEMĚDĚLSKÝCH STAVEB A POZEMKů ve Ždírci. Vhodné místo pro start nebo rozšíření svého podnikání v zemědělství či založení vlastního ranče. K prodeji nabízíme objekt bývalého kravína se zázemím pro zaměstnance s navazující stodolou o celkové výměře 1 018 m2. Objekt je napojen na inženýrské sítě ( voda a elektrická energie ). Zachovalé budovy jsou obklopeny pozemky s výměrou 8 751 m2 ( evidovány jako ostatní plochy ). Přístup k budovám je možný ze dvou stran po vlastním pozemku. Nabízíme možnost PROPACHTOVAT DALŠÍ POZEMKY. V případě zájmu je možné tuto nabídku spojit s prodejem souboru pozemků ( 21 894 m2 ) a zemědělských objektů v 6 km vzdálených Korcích s další možností pachtu luk a travních porostů. Bližší informace Vám rádi poskytneme na prohlídce či po telefonu.

0 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 11
Prodej hotelu, penzionu, 3540 m², Rokytnice nad Jizerou

Prodej hotelu, penzionu, 3540 m², Rokytnice nad Jizerou

Dolní Rokytnice, Rokytnice nad Jizerou

Nabízíme jedinečný prodej zavedeného hotelového komplexu Krakonoš v lyžařském středisku Rokytnice nad Jizerou s užitnou plochou 3540 m2. Hotel se nachází v srdci Rokytnice, přímo na náměstí. Hotel prochází postupnou rekonstrukcí pokojů a společných prostor. Vypracovaný projekt na Wellness centrum a podkrovní prostory pro business center. Nový bar, hosté mají k dispozici saunu, lyžárnu, celkové zázemí hotelu. Současná kapacita je 97 hostů, 35 pokojů, restaurace 55 míst, bar 60 míst, vinárna 35 míst. Parkování zajištěno na vlastním pozemku 35 míst. Veškerá infrastruktura v dosahu. Skibus přímo u hotelu. Cena k jednání. Financovaní zajistíme.

0 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 32
Prodej členského podílu na BD, Jablonec n. N., ul. Hvězdná

Prodej členského podílu na BD, Jablonec n. N., ul. Hvězdná

Jablonec nad Nisou

Předmětem prodeje je členský podíl ve výši 25 % v družstvu, v jehož majetku je bytový dům s 10 bytovými jednotkami a zahradou, nacházející se nedaleko centra města v ulici Hvězdná. Tento podíl zahrnuje byt 3+1 o velikosti 100 m2, po nákladné rekonstrukci, který užívá prodávající, 1/2 dalšího bytu 3+1, který se podnajímá a byt 1+kk před rekonstrukcí. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

3 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 5 měsíci 12
Prodej obchod a služby, 246 m², Zákupy, ul. Nádražní

Prodej obchod a služby, 246 m², Zákupy, ul. Nádražní

Zákupy

Prodej obchodního prostoru, který se nachází v okrajové části města Zákupy. Jedná se o dvoupodlažní budovu, která má jednu velkou místnost, kde dříve byla prodejna, a na kterou navazuje samostatná kancelář, dva sklady, koupelna a garáž. Dále jsou zde dvě místnosti v suterénu, které sloužili jako kanceláře a zasedací místnost. Budova je dobře přístupná z místní komunikace. Budovu lze využít k podnikání, a to jako prodejnu, sklady anebo menší výrobu. Výhodou je poloha objektu mimo obytnou zónu a dopravní dostupnost pro nákladní dopravu. Před budovou je pozemek o celkové ploše 126 m2, sloužící jako parkoviště pro tento objet. Celý objekt je zabezpečen bezpečnostním systémem. Pro více informací volejte makléře a sjednejte si prohlídku.

1 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 33
DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


REALITY V LIBERECKÉM KRAJI

pronájem bytů v Liberci | kanceláře v Jablonci
rodinné domy na prodej Semily | stavební pozemky Česká Lípa | chaty v LiberciZpravodaj

27. 03. 20 Pojištění, která jako majitelé domácnosti oceníte

09. 05. 18 Vyklízení pozůstalostí Brno

06. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

05. 02. 18 5 tipů, jak ušetřit za plyn

-->