Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Liberecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, komerční objekt, Jilemnice

Prodej, komerční objekt, Jilemnice

Jilemnice

Prodej víceúčelového domu v centru města se zahradou o rozloze 654 m2. Dům lze užívat k bydlení i podnikání. V přízemí přední části domu je zavedená restaurace s kolaudací na hernu, v podkroví tři pokoje se sociálním zázemím. Zadní část domu se vstupem do okrasné zahrady je využívána k bydlení. Objekt je částečně podsklepen, napojen na inženýrské sítě, vytápění plynové, vodovod a kanalizace veřejná. V domě jsou vlastní měřiče spotřeby. Objekt je ve velmi dobrém stavu. Více informací u makléře.

6 850 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 hod. 17
Prodej, zemědělský objekt, 5079 m2, Luka

Prodej, zemědělský objekt, 5079 m2, Luka

Luka

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost v započaté rekonstrukci v obci Luka. Pitná voda je z řádu a také studniční. Elektrika funkční 220V, 380V. Žumpa. Okolo domu je větší pozemek, veliká stodola a naproti domu budova, která slouží jako garáž nebo dílna. Poblíž domu na pozemku je kruhový pískovcový funkční svod vody z okolních pozemků. Svod dříve sloužil jako záchyt vody pro zvířectvo. Dům prošel značnou rekonstrukcí. Připraven pro dokončení dle vlastní představy - administrativní budova, rodinné bydlení, ateliér, sídlo společnosti... Je tu nový rozvod elektřiny, v každém patře připraveny odpady pro kuchyň a koupelnu s toaletami, nová jsou také dřevěná okna, omítky, izolace, stropy, betonové podlahy, střecha. Rozvod tepla je také připraven. Hezké a klidné okolí. Součástí prodeje je celý soubor pozemků o výměře 5079 metrů čtverečních, včetně stavebních parcel se zbořeništěm roubené chalupy. Majitel nabízí možnost dokončení stavby dle požadavku kupujícího. Pro více info volejte makléře.

5 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 35
Prodej, obchod a služby, 150 m2, Dubá, ul. Školní

Prodej, obchod a služby, 150 m2, Dubá, ul. Školní

Dubá

Nabízím k prodeji obchod Řeznictví a občerstvení v Dubé, okres Česká Lípa. Obchod je velmi čistý. Kuchyně se leskne jako nová a je plně vybavená k vaření hotových jídel. Je tu také prostor pro bourání masa, zázemí kanceláře, sklady a chladící místnosti, plně funkční. V zadní části obchodu je chodba, kde se nachází vlastní váha, technická místnost s chladícím zařízením, šatna, sociální zařízení, úklidové místnosti, sklad. Voda v plastu, elektrika plně funkční. Vytápí se tu elektrickými panely na stropě a nebo klimatizací. Obchod je kompletně zařízen a pro nového majitele zůstane vše na svém místě a plně k dispozici. Prohlídky jsou nezbytné při rozhodování vaší investice a proto neváhejte a kontaktujte makléře. Financování vám zajistí naše hypoteční centrum.

1 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 31
Prodej, komerční objekt, Nový Bor

Prodej, komerční objekt, Nový Bor

Nový Bor

Nabízím dům v centru Nového Boru, který byl postaven roku 1928 jako tiskárna. Celý objekt je podsklepen, možno využít jako sklady apod. V Posledních 5 letech rekonstrukce vnitřních prostor a to komplet nové topení, odpady, rozvod vody a elektriky. V přízemí prodejna 300 m2 možno rozdělit na více menších prostor. Zkolaudováno i na občerstvení a kavárnu. Přístavba 65m2 může sloužit jako sklad, dílna či garáž. V 1.patře je byt 5+1 a 2 koupelny, 2.byt má dispozici 2+1. Ve 2.patře je byt 3+1 a také rozestavěný byt v podkroví s funkční koupelnou a dvěma pokoji. Nad bytem je ještě možnost další půdní vestavby. Před dvěma lety kompletní oprava střechy, krytina i trámy ve výborném stavu. V celém domě zrekonstruovaná špaletová dřevěná okna a část vyměněna za dřevěná eurookna. Celkový objekt udržovaný styl loftového bydlení i podnikání. Dům je vytápěn kotlem na uhlí tj. automat a také kotlem na dřevouhlí poloautomat. Dům má své kouzlo a určitě stojí za prohlídky. Více info u makléře.

14 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 50
Prodej, restaurace, Mařenice, Dolní Světlá

Prodej, restaurace, Mařenice, Dolní Světlá

Mařenice

Nabízíme k prodeji chalupu s restauračním zařízením s názvem Stará Hospoda, které se nachází v malebné přírodě v obci Dolní Světlá, v krásném kraji nedaleko Mařenic. Hospůdka bývala vyhlášená, velmi prosperující a oblíbená nejen místními obyvateli, ale i turisty s širokého okolí. V 1 NP je výčep s lokálem a kulečníkem, velký sál, kuchyň a sociální zařízení. Další 2 a 3 NP lze vybudovat na pokoje pro hosty, nebo na vlastní bydlení. Objekt je podsklepen. K hospůdce náleží velký pozemek o CP 2478 m2, který je možné využít pro zázemí turistů, cyklistů, vybudovat zde tábořiště, nebo lze využít jako stavební parcelu. Malý lesík a potůček je součástí pozemku a dodá kouzelnou atmosféru této hospůdce. Před hospůdkou je venkovní posezení a svou polohou je ideálním místem pro turisty. Doporučuji prohlídku. S financováním Vám rádi pomůžeme.

2 619 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 25
Prodej, komerční objekt s restaurací, Liberec, ul. Sametová

Prodej, komerční objekt s restaurací, Liberec, ul. Sametová

Liberec VI-Rochlice, Liberec

Prodej velkého komerčního objektu se zavedenou restaurací Formanka, na sídlišti - Broumovská. Dvoupodlažní objekt o zastavěné ploše 892 m2, nabízí velké prostory s různým využitím a s možností rozdělení do různých sekcí se samostatnými vchody. 1. podlaží je rozděleno na restauraci, vinárnu a hernu, každá provozovna má vlastní vstup a také své sociální zařízení. Vedle těchto prostor je vybavená kuchyně a další skladovací prostory. V suterénu jsou pak umístěny velké chladící boxy, rozlehlé skladovací prostory, sprchy a zázemí pro personál. Velkou výhodou objektu jsou pak nákladové rampy pro zásobování a hlavně výtah do patra. Tato nemovitost svým umístěním a možností využití různých samostatných vchodů do všech částí objektu je využitelná i na pronajímání pro další podnikatele, jako provozovny nebo třeba samostatné sklady v suterénu. Nemovitost je v udržovaném stavu a nabízí se včetně zařízení s možností převzetí zavedené restaurace, která je stále v provozu. Výhodná investice.

6 885 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 16
Prodej, restaurace, stravování, Lomnice nad Popelkou

Prodej, restaurace, stravování, Lomnice nad Popelkou

Lomnice nad Popelkou

Připravili jsme k prodeji rozsáhlý prodejní a restaurační komplex v Lomnici nad Popelkou, ve složení: prostorná restaurace včetně vybavení, menší prodejna o rozloze 70 m2 a další prodejna s prostorem o velikosti 110 m2. Restaurace je dobře známá, zavedená a v nedávné době prošla rekonstrukcí. Pod celým komplexem se nachází skladovací a hygienické prostory. Objekt má 4 samostatné vstupy, je velmi slunný, z větší části prosklen. Dále jsou zde kanceláře, sociální zařízení, prostorná kuchyň pro velké vaření, vlastní fukční výtah na zboží. Výhodná poloha v lokalitě sídliště, velmi dobré parkovací možnosti, cca 5 minut pěší chůzí z centra města. V blízkosti objektu je lékařská péče s lékarnou. Cena nezahrnuje daň z prodeje. Doporučujeme celkovou prohlídku objektu.

13 375 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 36
Prodej, obchodní prostory, 210 m2, Držkov

Prodej, obchodní prostory, 210 m2, Držkov

Držkov, Držkov

Nabízíme ke koupi komerční objekt o podlahové ploše 210 m2, který se nachází v obci Držkov. Jedná se o rozestavěný objekt s možností změny způsobu využití - komerční objekt, sklad, výrobní prostory. V 1. NP objektu jsou sklady, dílna, ve 2. NP jsou kancelářské prostory, které je možné stavebními úpravami přizpůsobit k bydlení. Příjezd a přístup k objektu je přes pozemek jiného vlastníka - zajištěno věcným břemenem pro chůzi a jízdu. Inženýrské sítě (voda, kanalizace a plyn) jsou na hranici pozemku. K dispozici ihned. Pro více informací kontaktujte makléře.

660 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 11
Prodej, hotel, penzion, Jiřetín pod Bukovou

Prodej, hotel, penzion, Jiřetín pod Bukovou

Jiřetín pod Bukovou, Jiřetín pod Bukovou

Prodej apartmánového bytového domu dle schváleného vypracovaného stavebního projektu a povolení na rekonstrukci. Nově položená střecha, okapy. Povolení i projekt na zbudování 12 apartmánů, tipu: 1+kk, 2+kk, 3+kk, které jsou následně součástí prodeje. Dům má výbornou lokalitu, jak na zimní sporty, 500 m od největšího lyžařského střediska v Jizerských horách Tanvald, tak i na letní sporty ( kola ), Jizerská magistrála. Výborná dostupnost do Liberce, Jablonce. Financování zajistíme. Více info u makléře.

2 950 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 9
Prodej, bytový dům, Jiřetín pod Bukovou

Prodej, bytový dům, Jiřetín pod Bukovou

Jiřetín pod Bukovou, Jiřetín pod Bukovou

Prodej apartmánového bytového domu dle schváleného vypracovaného stavebního projektu a povolení na rekonstrukci. Nově položená střecha, okapy. Povolení i projekt na zbudování 12 apartmánů, tipu: 1+kk, 2+kk, 3+kk, které jsou následně součástí prodeje. Dům má výbornou lokalitu, jak na zimní sporty, 500 m od největšího lyžařského střediska v Jizerských horách Tanvald, tak i na letní sporty ( kola ), Jizerská magistrála. Výborná dostupnost do Liberce, Jablonce. Financování zajistíme. Více informací u makléře.

2 950 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 9
DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť
REALITY V LIBERECKÉM KRAJI

pronájem bytů v Liberci | kanceláře v Jablonci
rodinné domy na prodej Semily | stavební pozemky Česká Lípa | chaty v Liberci

Zpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení pozůstalostí Brno

06. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

05. 02. 18 5 tipů, jak ušetřit za plyn

09. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky