Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Liberecký kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, obchod a služby, Frýdlant, ul. Míru

Prodej, obchod a služby, Frýdlant, ul. Míru

Frýdlant

Nabízíme k prodeji prodejnu/obchod nedaleko centra. Objekt disponuje velkou místností s barem, kuchyňkou a má dvě WC. Nemovitost je vhodná k přestavbě na byt nebo díky lokalitě u centra jako kancelář, obchod nebo bar. Celková plocha 86m2. Vytápění plynem. Více info v RK.

590 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 5
Prodej, nájemní domy, Jablonec nad Nisou, Dolní náměstí

Prodej, nájemní domy, Jablonec nad Nisou, Dolní náměstí

Jablonec nad Nisou

Zajímavý, dobře udržovaný objekt ve středu města. Nemovitost nacházející se na Dolním náměstí nabízí majoritně kancelářské prostory na pěti nadzemních podlažích. Suterén prázdný, v přízemí obchodní prostory, v 1. patře tři kanceláře a taneční sál. V 2. a 3. patře další tři kanceláře. V podkroví bytová jednotka - ateliér. V každém patře a i mezipatrech WC. Aktuálně obsazenost objektu je cca 75-80%. Zvýšení ekonomiky objektu se nabízí kromě doobsazení objektu např. přebudováním horních pater na BJ. Doporučujeme prohlídku tohoto zajímavého objektu.

11 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 hod. 22
Prodej, nájemní dům, Liberec, ul. Na Břehu

Prodej, nájemní dům, Liberec, ul. Na Břehu

Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou, Liberec

Prodej čtyř bytových jednotek (2x 1+1 a 2x 2+kk) ve zděném činžovním domě ve Vratislavicích. Dům proběhl v roce 2012 celkovou rekonstrukcí. Díky vlastnímu plynovému topení má byt nízké provozní náklady. Možné převzít i s nájemníky, kteří v současné době byty obývají. Nájem činí dohromady 26 400,- Kč + služby, které si každý nájemník hradí sám. Financování na míru a zdarma zajistí naše hypoteční centrum.

4 349 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 8
Prodej, penzion, Troskovice

Prodej, penzion, Troskovice

Troskovice

Nabízíme Vám ke koupi nemovitost ve vyhledávané lokalitě obce Troskovice. Nemovitost je provozována jako rodinný penzion. Jedná se o dvojdům se dvěma samostatnými vchody. Každý dům má svůj elektroměr a vodoměr, vytápění zajišťují dvě tepelná čerpadla. Samostatná dvojgaráž s dílnou, s úložným prostorem nad garážemi. V jedné části jsou dva kompletně vybavené apartmány 2+1. Ve druhé části je v prvním patře vybavený byt 2+1. V přízemí je kompletně zařízená hospůdka s pípou, mrazícími boxy a 20 místy k sezení. K tomu patří sklad, úklidová místnost, pánské a dámské WC. Ubytovaní používají hospodu jako společenskou místnost a hernu pro děti. K dalšímu vybavení pro hosty patří bazén s ohřevem vody 7 x 4 m, zastřešená pergola, parkovací místa na zahradě. Garáž v přízemí domu je využívána jako sklad venkovního nábytku a slunečníků pro letní zahrádku. Zahrada má 1 890 m2 a funguje jako sad. Pozemky jsou oploceny.

16 720 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 5 dny 15
Prodej, turistická chata s restaurací, 540 m2, Polesí

Prodej, turistická chata s restaurací, 540 m2, Polesí

Polesí, Rynoltice

Nabízíme ke koupi – turistickou chatu Polesí 66. Objekt s mnoha možnostmi využití – zdravé bydlení, podnikání v pohostinství vč. venkovního posezení, ubytování či pronájem celého objektu k akcím sportovců, firem, škol. Příjemné bydlení ve zcela samostatném slunném bytě 2+1 po rekonstrukci, s možností snadného rozšíření na 3+1. Částečně zařízená restaurace. Kuchyně a potřebné zázemí. Ubytování – 14 pokojů, cca 40 lůžek, část po celkové rekonstrukci. Objekt je průběžně udržován a modernizován s důrazem na čistotu a pořádek, ihned k použití. Levné ekologické vytápění a ohřev vody. Oplocená zahrada s ovoc. stromy. Obec Polesí se nachází v atraktivním prostředí bez rušivých vlivů průmyslu či masivního zemědělského hospodaření, uprostřed lesů a skal. Přímo u domu je začátek turistického značení a cyklotras. Vesnička uprostřed přírody, se zástavbou lidové architektury, ale pouze 1,5 km od silnice 1. třídy. Místo i dům s dlouhou tradicí příjemné rekreace, též zvané Sommerfrische Finkenberg.

3 600 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 dny 35
Prodej, ubytovací zařízení, 3540 m2, Rokytnice nad Jizerou

Prodej, ubytovací zařízení, 3540 m2, Rokytnice nad Jizerou

Dolní Rokytnice, Rokytnice nad Jizerou

Prodej zavedeného hotelového komplexu Krakonoš v lyžařském středisku Rokytnice nad Jizerou s užitnou plochou 3540 m2. Hotel se nachází v srdci Rokytnice, přímo na náměstí. Hotel prochází postupnou rekonstrukcí pokojů a společných prostor. Vypracovaný projekt na Wellness centrum a podkrovní prostory pro business centr. Nový bar, hosté mají k dispozici saunu, lyžárnu, celkové zázemí hotelu. Současná kapacita je 97 hostů, 35 pokojů, restaurace 55 míst, bar 60 míst, vinárna 35 míst. Parkování zajištěno na vlastním pozemku 35 míst. Veškerá infrastruktura v dosahu. Skibus přímo u hotelu. Cena k jednání. Financovaní zajistíme.

34 499 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 29
Prodej, komerční objekt, Cvikov - centrum

Prodej, komerční objekt, Cvikov - centrum

Cvikov I, Cvikov

Prodej komerčního objektu v centru Cvikova. V prostorném přízemí domu je v současné době umístěna restaurace a herna. V prvním nadzemním podlaží jsou dva byty. Jeden byt 4+1 o celkové rozloze 160 m2 je připraven k nastěhování, do druhého bytu 3+kk o rozloze 70 m2 jsou nutné vložit investice. K domu náleží zahrada o rozloze 439 m2.

3 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 17
Prodej, komerční objekt, Brniště

Prodej, komerční objekt, Brniště

Brniště

Nabízíme prodej komerčního objektu o celkové ploše 7423 m2, který se nachází v okrajové části obce Brniště, v okrese Česká Lípa. Objekt je u železniční dráhy s možností navazujících 1,2 ha zemědělské půdy s rybníčkem. Nyní objekt slouží jako funkční výrobna a prodejna krmných směsí vyrábějící krmiva pro hospodářská zvířata. Komplex se skládá ze čtyř částí. První část tvoří obytný dům s bytem, kanceláří a prodejnami. Druhou část tvoří výrobna, dílna, šatny a hygienické zázemí. Třetí částí je hala o rozměru 400 m2, kterou je možné použít jako další podlahový sklad, a čtvrtá část je sýpka (skladovací kapacita 360t ). Součástí je zastřešení, rampa a zpevněná plocha pro nákladní vozy. Celý areál je oplocen, má dvě příjezdové cesty a vlastní zdroj vody. Ze sýpky je nádherný výhled do okolí. Objekt je ve velmi dobrém stavu. Blízké okolí navštěvují turisté, cyklisté. Mimo zemědělské účely tak může objekt najít využití pro sport, zábavu, ubytování, pohostinství. Doporučuji prohlídku, volejte

9 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 42
Prodej, bytový dům, Jablonec nad Nisou - Jablonecké Paseky

Prodej, bytový dům, Jablonec nad Nisou - Jablonecké Paseky

Jablonecké Paseky, Jablonec nad Nisou

Dobře udržovaný čtyřpodlažní bytový dům s 6 BJ (nebo 4 BJ a 2 kancelářemi) a suterénními prostory v klidné části Jablonce nad Nisou - Jabloneckých Pasekách v ulici Pionýrů). Akt. jeden byt volný, další dva možnost brzkého uvolnění. Dům napojen na plyn, elektřinu a vodovod, připraveno na svedení odpadů do kanalizace (akt. septik s přepadem). 5 BJ má vl. plyn. komb. kotel, jeden byt gamaty. Všechny BJ vl. měřiče elektřiny. Výměra bytů (1NP - 65m2, 49m2, 2NP - 64m2, 49m2, 3NP - 93 m2, 20 m2). Majoritní rekonstrukce objektu byla v r. 1997, průběžně udržován. Objekt dosud není rozčleněn prohlášením vlastníka na BJ - s tímto můžeme pomoci. Akt. výnos z pronájmů cca 260 tis./rok, obvyklá cena by měla být cca 370 tis./rok. Akt. možnost prohlídky části domu, po dohodě bude umožněna prohlídka celého objektu. Velký pozemek může nabídnout zajímavé možnosti - další výstavba či pronájem. Nemovitosti mohou být zajímavé především jako sídlo firmy aj. Cena je za koupi obchodního podílu stavební firmy.

9 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 23
Prodej, penzion, Janov nad Nisou

Prodej, penzion, Janov nad Nisou

Hraničná, Janov nad Nisou

Investiční příležitost! Nabízíme k prodeji zavedený penzion v srdci Jizerských hor s kapacitou 13 pokojů s 56 lůžky a 6 pokojů s 16 lůžky pro personál. Penzion je celoročně využívaný stálou klienteloujž déle než 20 let, již nyní obsazenost zajištěna až do konce r. 2020. Lyžařské vleky přímo u penzionu, vyžití i mimo lyžařskou sezonu. Penzion se nachází v bezprostřední blízkosti běžkařských tratí vyhlášené Jizerské 50, sjezdových tratí i turistických a cyklistických tratí pro letní sezonu. Vyhlášená domácí kuchyně, jídelna s 55 místy a barem 15 míst, letní pergola s grilem. Parkování na vlastním pozemku, celoročně dostupné.

11 699 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 18
DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť
REALITY V LIBERECKÉM KRAJI

pronájem bytů v Liberci | kanceláře v Jablonci
rodinné domy na prodej Semily | stavební pozemky Česká Lípa | chaty v Liberci

Zpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení pozůstalostí Brno

06. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

05. 02. 18 5 tipů, jak ušetřit za plyn

09. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky