Domy chaty na prodej Liberecký kraj

Prodej, chata, Liberec - Vesec

Prodej, chata, Liberec - Vesec

Liberec XXV-Vesec, Liberec

Nabízíme ke koupi chatu se zahradou o celkové ploše 400 m2 v chatové části Liberce - Vesec. Zastavěná plocha o velikosti 18 m2, obytná místnost s kuchyní, el. sporákem a posezením, podkroví využito ke spaní. Zahrada rovinatá, dobře udržovaná, okrasné keře, záhony, květiny, v části živé ploty. V letním období využíván rozvod užitkové vody. Před chatou krytá Pergola s lavicemi. Celodenní sluneční svit, velice pěkné místo. Více info u makléře.

600 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 19
Prodej, chata, 615 m2, Žandov

Prodej, chata, 615 m2, Žandov

Žandov

Pokud hledáte klidné místo pro svůj odpočinek, tak Vás tato nabídka může oslovit. V klidném prostředí v lesíku nad koupalištěm v obci Žandov nabízíme prodej zahrady o CP 539 m2, která má svažitý ráz. Dolní přístup na zahradu je z obecní nezpevněné komunikace a vrchní přístup z příjezdem a malým parkovištěm, kde má majitel spoluvlastnický podíl. Celý pozemek je oplocený. Na zahradě se nachází chata o zastavěné ploše 16 m2, která je na KÚ vedená jako stavba k rodinné rekreaci. Zahradní domek je umístěn ve střední části zahrady a dřevěná pergola s venkovním topeništěm je umístěna v dolní části zahrady. Na zahradě jsou vzrostlé okrasné dřeviny, bazén, malé jezírko a plechová kůlna na rozmanité využití. Do chaty je zavedena elektřina. Vodovod z řadu je v dolní části zahrady. WC je zde suché. Z chaty a zahrady je pěkný výhled na lesík a potůček, který protéká v dolní části. Velice pěkné a klidné místo kousek od města Česká Lípa s autobusovým spojením. Pro více informací volejte makléře.

520 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 19
Prodej, chata, Stružnice - Bořetín

Prodej, chata, Stružnice - Bořetín

Bořetín, Stružnice

Prodej chaty se zahradou o celkové ploše 430 m2, která se nachází na okraji zahrádkářské kolonie Bořetín. Pozemek je situován na jižní stranu s výhledem na Českou Lípu a okolí. Chata je podsklepená s jednou místností v patře a podkroví určenému ke skladování nebo k přespání. Chatu lze rozšířit o terasu. Je zde zavedena elektřina přímo do chatky, pitná voda je kousek od zahrady. Terén je mírně svažitý a je zde vybudována rovina pro bazén. K chatě lze zajet i autem. Pro více informací volejte makléře.

550 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 7
Prodej, chata, Česká Lípa - Častolovice

Prodej, chata, Česká Lípa - Častolovice

Častolovice, Česká Lípa

Prodej chaty se zahradou, která se nachází v klidné části obce Častolovice. Zahrada je celkově oplocena a má celkovou výměru 525 m2. Zděná chata má dvě místnosti k obývání a lze ji ještě rozšířit přístavbou o další místnost. Celkově lze zastavit až 80 m2 a výška budovy je povolena až do 5 metrů. Na zahradě jsou vzrostlé okrasné dřeviny. Do chaty je zavedena elektřina a v letošním roce zde bude zaveden vodovod. WC je zde suché. Vytápění je zde řešeno kamny na tuhá paliva. Z chaty a zahrady je pěkný výhled do okolí. Velice pěkné a klidné místo kousek od města Česká Lípa s autobusovým spojením. Pro více informací volejte makléře.

760 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 16
Prodej, chata 2+1, 40 m2, Česká Lípa, Dubnice

Prodej, chata 2+1, 40 m2, Česká Lípa, Dubnice

Dubnice, Dubnice

Prodej zkolaudované chaty s číslem evidenčním v klidné lokalitě obce Dubnice, která se nachází nedaleko Stráže pod Ralskem. Chata je celkově zděná s dřevěným obložením uvnitř chaty. Je zde zavedena elektřina, voda je užitková z místního potoka a WC je zde chemické. Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva. Jsou zde dvě místnosti k užívání a jedna se samostatným vchodem. Celkově je zahrada oplocena a nachází se zde kamenný sklep. Na zahradě je několik záhonů, skleník a několik ovocných stromů. Jedná se o velice pěkné místo pro rekreaci. Pro více informací volejte makléře. Uvedená cena je za nemovitost a bez daně z nabytí nemovitých věcí.

690 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 20
Prodej, chata, Turnov

Prodej, chata, Turnov

Turnov

Prodej chatky v zahrádkářské kolonii v Turnově. Chatka je vybavená - kuchyňská linka, nová lednice, gril, zahradní nábytek. Zaveden elektrický proud. Pitná voda v místě, užitková voda na pozemku. Suché WC. Domek na nářadí. Zahrada má samostatný vstup a je oplocená. Pozemek je v nájmu s možností přepisu na nového uživatele. Velmi slunné místo vhodné pro relaxaci a odpočinek.

285 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 14
Prodej, chata, 25 m2, Stráž nad Nisou, ul. Londýnská

Prodej, chata, 25 m2, Stráž nad Nisou, ul. Londýnská

Stráž nad Nisou, Stráž nad Nisou

Nabízíme prodej chaty v zahrádkářské kolonií ve Stráží nad Nisou - Svárově. Chata je podsklepená, v přízemí se nachází obytný prostor a menší kuchyňkou, v patře je místnost pro čtyři postele a menším balkonem. Na okrasném pozemku je skleník a parkovací místo, přivedena elektřina a dvakrát voda jedna je z východního řádu, druhá voda je užitkové (zdarma). Celá kolonie je oplocená s příjezdovou bránou na dálková ovládání. Slunné místo. Financování zajistíme.

549 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 měsíci 7
Prodej, chata, 380 m2, Chotovice

Prodej, chata, 380 m2, Chotovice

Chotovice

Nabízíme vám k prodeji chatu se zahradou v osobním vlastnictví o celkové ploše 380 m2. Nemovitost se nachází v malebném údolí obce Chotovice. Na pozemek je zavedena užitková voda, do chaty je přiveden elektrický proud. Chata je ve velmi dobrém a udržovaném stavu, má své evidenční číslo. Pod chatou se nachází malý sklep. Před vstupem do obytné části je terasa, za chatou je vystavěn krb. Celý pozemek je udržován jako okrasná zahrada nabízející prostor pro dokonalou relaxaci. Nedaleko zahrady asi 150m je krásný rybník ke koupání. Pro více informací kontaktujte makléře. S financováním vám rádi pomůžeme. Doporučujeme prohlídku.

799 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 25