Komerční prostory Kancelářské prostory k pronájmu Liberecký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 25
Pronájem, kancelářské prostory, 4+1, 200 m2, Svor

Pronájem, kancelářské prostory, 4+1, 200 m2, Svor

Svor

Pronájem 3. podlažní kancelářské budovy v průmyslovém objektu s možností ubytování nebo jiného nevýrobního podnikání. Objekt se nachází na okraji obce Svor - okr. Česká Lípa, přímo u hlavní komunikační silnice obce. Možnost parkování v hlídaném objektu.

15 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

včera 3
Pronájem, kancelářské prostory, 146 m2, Liberec, ul. Vzdušná

Pronájem, kancelářské prostory, 146 m2, Liberec, ul. Vzdušná

Liberec I-Staré Město, Liberec

Nabízíme pronájem kancelářských prostor o celkové ploše 146 m2. Prostory jsou umístěny v cihlovém domě ve 4.NP s možností výtahu, přímo v centru Liberce, ulice Vzdušná. Vše v blízké dostupnosti, včetně MHD. Prostory mají vlastní měřiče energií. Je zde nový plynový kotel na vytápění a ohřev vody. Najdeme zde i příjemné sociální zázemí. Vlastní kuchyňský kout a 2x WC. Součástí pronájmu je 1x parkování pro osobní automobil, na soukromé uzavřené zahradě. Je zde možnost pronajmout si další dvě parkovací místa, které nejsou součástí pronájmu, cena jednoho místa pro osobní automobil je 1.000/rok. Prostory budou k dispozici od začátku března 2019. Výše nájemného je 18.000,- + 6.000,- služby. Při nástupu do nájmu se hradí vratná kauce 36.000,- + nájemné dopředu + provize RK. Doporučujeme prohlídku.

18 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 dny 22
Pronájem, kancelář 18 m2, Liberec, Františkov

Pronájem, kancelář 18 m2, Liberec, Františkov

Liberec X-Františkov, Liberec

Nabízíme k pronájmu kancelář o velikosti 18 m2, která se nachází v Liberci na Františkově. Kancelář je ve třetím patře čtyřpodlažní budovy s výtahem. V přízemí budovy je pro celý objekt recepce. Možnost zajištění úklidové služby, telefonní přípojky, internetu. Stravování v jídelně či dovozem obědů. Parkování před budovou i v areálu. Dobrá dopravní dostupnost – zastávka autobusu v dochozí vzdálenosti. Pro více informací a možnost prohlídky, kontaktujte makléře.

3 313 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 6 dny 4
Pronájem, kancelář, 36 m2, Liberec

Pronájem, kancelář, 36 m2, Liberec

Liberec XI-Růžodol I, Liberec

Pronájem kanceláře v klidné ulici nedaleko nákupní zóny v Růžodole. Kancelář o velikosti 36 m2, společné toalety (páni/dámy) a kuchyňka. Parkování ve dvoře či na ulici. .

4 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 8
Pronájem, kanceláře, 72.5 m2, Liberec, nám. Dr. E. Beneše

Pronájem, kanceláře, 72.5 m2, Liberec, nám. Dr. E. Beneše

Liberec II-Nové Město, Liberec

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o velikosti 72,5 m2 v obci Liberec na nám. Dr. E. Beneše. Dům se nachází v centru města s krásným výhledem na městskou radnici a náměstí. V okolí se nachází banky, pojišťovny, restaurace, lékaři, obchodní domy. V dochozí vzdálenosti je autobusová či tramvajová zastávka. Objekt má pět podlaží. V suterénu je prodejna smíšeného zboží a českého porcelánu. V dalších patrech advokátní kancelář a masáže. Prostor je vhodný pro reprezentativní kancelář, cestovní agenturu, informační a zpravodajskou kancelář, internetový obchod, studio krásy a jiné. Je vybaven počítačovými rozvody a internetem, vlastním WC a společnou kuchyňkou. V domě se nachází výtah. V ceně služeb (bez DPH) je topení, voda, elektřina, domovnické služby… V ceně nájemného je jedno parkovací místo v uzavřeném dvoře. Bude-li nájemcem plátce DPH cena se navýší o 21% daň. Pro více informací a možnost prohlídky, kontaktujte makléře.

13 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 4 týdny 12
Pronájem, kanceláře, 42 m2, Liberec, nám. Dr. E. Beneše

Pronájem, kanceláře, 42 m2, Liberec, nám. Dr. E. Beneše

Liberec II-Nové Město, Liberec

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o velikosti 42 m2 v obci Liberec na nám. Dr. E. Beneše. Dům se nachází v centru města s krásným výhledem na městskou radnici a náměstí. V okolí se nachází banky, pojišťovny, restaurace, lékaři, obchodní domy. V dochozí vzdálenosti je autobusová či tramvajová zastávka. Objekt má pět podlaží. V suterénu je prodejna smíšeného zboží a českého porcelánu. V dalších patrech advokátní kancelář a masáže. Prostor je vhodný pro reprezentativní kancelář, cestovní agenturu, informační a zpravodajskou kancelář, internetový obchod, studio krásy a jiné. Je vybaven počítačovými rozvody a internetem, vlastním WC a zázemím. V domě se nachází výtah. V ceně služeb (bez DPH) je topení, voda, elektřina, domovnické služby… V ceně nájemného je jedno parkovací místo v uzavřeném dvoře. Bude-li nájemcem plátce DPH cena se navýší o 21% daň. Pro více informací a možnost prohlídky, kontaktujte makléře.

7 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 4 týdny 13
Pronájem, kancelář, 20 m2, Jablonec nad Nisou

Pronájem, kancelář, 20 m2, Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou

Nabízíme k pronájmu kancelář o velikosti 20 m2 v samém centru Jablonce nad Nisou. Prostor se nachází se ve 3.NP zděného domu v ulici Lípová. Kancelář je možnost přenechat vybavenou, po domluvě možné i vyklidit. Společné sociální zázemí a vstupní hala na patře. Nájemné bez záloh na energie a služby. Ke kanceláři náleží jedno parkovací místo ve dvoře, volný ihned.

2 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 10
Pronájem, kancelářské prostory, 15 m2, Jablonec nad Nisou

Pronájem, kancelářské prostory, 15 m2, Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou

Pronájem kanceláře v budově v centru Jablonce nad Nisou. Kancelář velká 15 m2, společné sociální zázemí a vybavenou kuchyňku s jídelním koutem. Nájem plus služby zahrnuje i ůklid všech prostor. Plastová okna, osvětlení, koberce. Volné od 1.7.2018.

1 800 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 9
Pronájem, kancelářské prostory, Jablonec nad Nisou

Pronájem, kancelářské prostory, Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou

Nabízíme k pronájmu slunné kancelářské prostory v 1.patře zrekonstruované budovy přímo v centru města. Jedná se o 3 neprůchozí a 1 průchozí místnost. Součástí prostor je samostatná kuchyňka (vybavená kuchyňskou linkou s lednicí) a samostatná toaleta. Celková výměra je 94 m2. Vytápění vlastním plynovým kotlem. Nová plastová okna jsou vybavena vertikálními žaluziemi, podlahy koberec a dlažba. Objekt se nachází v těsné blízkosti nového obchodního centra. Veškerá občanská vybavenost v místě. Nájemné + energie, kauce a provize RK.

10 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 14
Pronájem, Kancelářské prostory, 36 m2, Lomnice nad Popelkou

Pronájem, Kancelářské prostory, 36 m2, Lomnice nad Popelkou

Lomnice nad Popelkou

Nabízíme dlouhodobý pronájem kancelářských prostor v 1.NP v Lomnici nad Popelkou nedaleko náměstí v ulici Palackého. Jená se dvě kanceláře o ploše 36m2 s veškerým vybavením, kuchyňkou a WC. Vytápění a ohřev vody konbinovaným kotlem. Více informací u makléře při prohlídce.

4 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 8
DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť
REALITY V LIBERECKÉM KRAJI

pronájem bytů v Liberci | kanceláře v Jablonci
rodinné domy na prodej Semily | stavební pozemky Česká Lípa | chaty v Liberci

Zpravodaj

09. 05. 18 Vyklízení pozůstalostí Brno

06. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

05. 02. 18 5 tipů, jak ušetřit za plyn

09. 01. 18 Kupujete nemovitost? Nechte si ji prohlédnout odborníky

Doporučené realitní kanceláře