Pozemky na prodej, Česká Lípa

Změnit zadání Počet inzerátů: 108
Prodej pozemku 8004 m², Česká Lípa, ul. U Ploučnice

Prodej pozemku 8004 m², Česká Lípa, ul. U Ploučnice

Stará Lípa, Česká Lípa

Nabízíme k prodeji pozemky o celkové rozloze 8004 m², v katastrálním území Stará Lípa, část obce Česká Lípa. Pozemky jsou situované po pravé straně hlavního tahu z České Lípy směrem na Zákupy a Mimoň. Pozemky jsou tvořeny parcelami, které přiléhají k příjezdové asfaltové komunikaci a svou rozlohou hraničí s řekou Ploučnicí. Parcely jsou využitelné jako zahrada, zeleň pro rekreační využití, pro hospodářskou činnost, ale díky svému umístění u řeky, by mohly najít využití i u rybářů nebo vodáků. Dobrý přístup přímo k vodě. Na pozemku je přivedena elektřina s vlastním sloupkem jako odběrné místo. Částečně oploceno ploty sousedních zahrad. Příjezd osobním autem z hlavní silnice až na parcelu. Cesta po pozemku zpevněna sypaným kamenem. O více informací volejte makléře. Majitel si vyhrazuje právo volby nejvýhodnější nabídky.

440 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 8
Prodej louky, 2373 m², Volfartice

Prodej louky, 2373 m², Volfartice

Volfartice

Prodej pozemku o výměře 2373 m2 v katastru obce Volfartice. Jedná se o dva na sebe navazující pozemky, ostatní plocha s porostem různých dřevin, která přiléhá k místní asfaltové komunikaci a k zástavbě. V tomto katastru jsou na prodej další pozemky.

38 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 7
Prodej pozemku k bydlení, 8859 m², Horní Světlá

Prodej pozemku k bydlení, 8859 m², Horní Světlá

Mařenice

Prodej pozemku k bydlení o celkové ploše 8859 m2, který se nachází v okrajové části obce Horní Světlá. Pozemek je dle územního plánu zastavitelný v jeho horní části zástavbou typu venkovského bydlení a v dolní části se jedná o plochy zemědělské přírodní a kulturně rekreační. Je tak vhodný svou rozlohou pro výstavbu více domů anebo pro stavbu ranče s pastvinami. Elektřina a vodovodní řád v dosahu. Obec Horní Světlá má dobrou dojezdovou vzdálenost do okresních měst Česká Lípa a Liberec. Veškerá občanská vybavenost je v nedalekých městech Cvikov a Nový Bor. Jedná se o velmi pěkné a klidné místo v Lužických horách. Pro více informací volejte makléře a objednejte se na termín prohlídky.

1 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 7
Prodej zahrady, 7463 m², Volfartice

Prodej zahrady, 7463 m², Volfartice

Nová Ves, Volfartice

Prodej pozemku o výměře 7463 m2 v katastru obce Volfartická Nová Ves. Jedná se o čtvercový pozemek uprostřed zástavby obce, porostlý různými dřevinami, dostupný z místních cest. Možno využít jako zahradu k rekreaci. Výhodná investice. Financování zajistíme vlastním hypocentrem.

54 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 7
Prodej louky, 1695 m², Stvolínecké Petrovice

Prodej louky, 1695 m², Stvolínecké Petrovice

Stvolínecké Petrovice, Stvolínky

Prodej louky o výměře 1695 m2 v katastru obce Stvolínecké Petrovice. Pozemek je porostlý dřevinami, jedná se o lesní porost na nelesním pozemku.

35 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 5
Prodej pozemku k bydlení, 15380 m², Horní Světlá

Prodej pozemku k bydlení, 15380 m², Horní Světlá

Horní Světlá, Mařenice

Prodej pozemku k bydlení o celkové ploše 15380 m2, který se nachází v okrajové části obce Horní Světlá. Pozemek je dle územního plánu zastavitelný v jeho horní části zástavbou typu venkovského bydlení a v dolní části se jedná o plochy zemědělské přírodní. Je tak vhodný svou rozlohou pro výstavbu více domů anebo pro stavbu ranče s pastvinami. Elektřina a vodovodní řád v dosahu. Obec Horní Světlá má dobrou dojezdovou vzdálenost do okresních měst Česká Lípa a Liberec. Veškerá občanská vybavenost je v nedalekých městech Cvikov a Nový Bor. Jedná se o velmi pěkné a klidné místo v Lužických horách. Pro více informací volejte makléře a objednejte se na termín prohlídky.

2 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 10
Prodej provozní plochy, 2244 m², Česká Lípa

Prodej provozní plochy, 2244 m², Česká Lípa

Česká Lípa

Prodej pozemku o celkové ploše 2244 m2, který se nachází v širším centru města Česká Lípa. Pozemek je veden v katastru jako ostatní plocha a v územním plánu jako plocha občanské vybavenosti. Na pozemek lze tedy umístit stavbu, která tyto účely splňuje. Na hranici pozemku jsou veškeré inženýrské sítě. V okolí je veškerá občanská vybavenost a pozemek je na trase do průmyslové zóny města. V případě zájmu a pro více informací, kontaktujte makléře.

3 200 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 5
Prodej pozemku k bydlení, 5011 m², Dubnice

Prodej pozemku k bydlení, 5011 m², Dubnice

Dubnice, Dubnice

Prodej pozemku o celkové ploše 5011 m2, který se nachází v okrajové části obce Dubnice. Obec Dubnice je v dojezdové vzdálenosti do měst Česká Lípa a Liberec. Jedná se o rovinatý pozemek s mírným sklonem, elektřinou a vodovodním řadem na hranici pozemku. Pozemek je vhodný pro výstavbu více domů a dle územního plánu se jedná o plochy bydlení - venkovské individuální. Příjezd je zde zabezpečen obecní komunikací, která lemuje pozemek ze dvou stran. Pro více informací, zaslání katalogu nabídky anebo sjednání prohlídky pozemku volejte makléře.

499 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 9
Prodej pozemku k bydlení, 49012 m², Česká Lípa

Prodej pozemku k bydlení, 49012 m², Česká Lípa

Česká Lípa

Prodej pozemků v krásném prostředí obce Heřmaničky u České Lípy. Celková výměra pozemků je 49.012 m2, ve spodní části, která navazuje na místní komunikaci, je pozemek na kterém je možno stavět. Novým územním plánem je plocha 5.843 m2 určena k zástavbě obytné venkovské a hospodářské. Zbylá část pozemku je vedena jako trvalý travní porost. Elektřina na hranici pozemku. Pozemek je vhodný pro stavbu ranče, nebo rozparcelování na více pozemků. Pro více informací volejte makléře.

4 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 11
Prodej, louka, 5378 m2, Stráž pod Ralskem

Prodej, louka, 5378 m2, Stráž pod Ralskem

Stráž pod Ralskem, Stráž pod Ralskem

Nabízíme k prodeji 2 pozemky vedené jako trvalý travní porost o celkové výměře 5378 m2 v katastrálním území Stráž pod Ralskem, okres Česká Lípa. Přístup přes pozemek jiného vlastníka. BPEJ 72213, 74310, 77001 a 77541. Pozemky jsou obhospodařovány bez pachtovní smlouvy. Daň z nabytí nemovitých věcí hradí kupující. Vhodné jako dlouhodobá investice. Doporučujeme.

129 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 4
DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


REALITY V LIBERECKÉM KRAJI

pronájem bytů v Liberci | kanceláře v Jablonci
rodinné domy na prodej Semily | stavební pozemky Česká Lípa | chaty v LiberciZpravodaj

27. 03. 20 Pojištění, která jako majitelé domácnosti oceníte

09. 05. 18 Vyklízení pozůstalostí Brno

06. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

05. 02. 18 5 tipů, jak ušetřit za plyn

Doporučené realitní kanceláře

-->