Pozemky, Stavební pozemky na prodej Liberecký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 59
Prodej pozemku k bydlení, 3279 m², Benecko

Prodej pozemku k bydlení, 3279 m², Benecko

Dolní Štěpanice, Benecko

Nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové výměře 3279 m2, v obci Benecko v klidné části Dolní Štěpanice. Část pozemků zahrnuje funkční celek, v územním plánu jsou vedeny jako plocha venkovská. K dispozici je projekt a stavební povolení na stavbu. Na pozemek s dostupností po asfaltové komunikaci jsou provedeny přípojky plynu, vody a kanalizace. Samostatně ležící pozemky jsou v katastru nemovitostí vedeny jako trvalý travní porost a mají výměru 838 m2 a 1223 m2. Více informací na prohlídce.

2 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 8859 m², Horní Světlá

Prodej pozemku k bydlení, 8859 m², Horní Světlá

Mařenice

Prodej pozemku k bydlení o celkové ploše 8859 m2, který se nachází v okrajové části obce Horní Světlá. Pozemek je dle územního plánu zastavitelný v jeho horní části zástavbou typu venkovského bydlení a v dolní části se jedná o plochy zemědělské přírodní a kulturně rekreační. Je tak vhodný svou rozlohou pro výstavbu více domů anebo pro stavbu ranče s pastvinami. Elektřina a vodovodní řád v dosahu. Obec Horní Světlá má dobrou dojezdovou vzdálenost do okresních měst Česká Lípa a Liberec. Veškerá občanská vybavenost je v nedalekých městech Cvikov a Nový Bor. Jedná se o velmi pěkné a klidné místo v Lužických horách. Pro více informací volejte makléře a objednejte se na termín prohlídky.

1 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 7
Prodej pozemku k bydlení, 15380 m², Horní Světlá

Prodej pozemku k bydlení, 15380 m², Horní Světlá

Horní Světlá, Mařenice

Prodej pozemku k bydlení o celkové ploše 15380 m2, který se nachází v okrajové části obce Horní Světlá. Pozemek je dle územního plánu zastavitelný v jeho horní části zástavbou typu venkovského bydlení a v dolní části se jedná o plochy zemědělské přírodní. Je tak vhodný svou rozlohou pro výstavbu více domů anebo pro stavbu ranče s pastvinami. Elektřina a vodovodní řád v dosahu. Obec Horní Světlá má dobrou dojezdovou vzdálenost do okresních měst Česká Lípa a Liberec. Veškerá občanská vybavenost je v nedalekých městech Cvikov a Nový Bor. Jedná se o velmi pěkné a klidné místo v Lužických horách. Pro více informací volejte makléře a objednejte se na termín prohlídky.

2 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 10
Prodej stavebního pozemku 2402 m2, Josefův Důl

Prodej stavebního pozemku 2402 m2, Josefův Důl

Josefův Důl

Nabízíme na prodej rovinatý, obdélníkový pozemek o výměře 2402 m2, dle územního plánu určený k výstavbě dvou rodinných (rekreačních) domů. Pozemek se nachází na okraji obce Josefův Důl u hlavní silnice směrem na Bedřichov. Skvělá orientace na jihozápad, jsou hlavními výhodami tohoto zajímavého a hlavně jednoho z posledních pozemků, situovaného ve velmi oblíbené rekreační lokalitě v Jizerských horách. V místě je veškerá občanská vybavenost: obchod, hostinec, 5x restaurace, penziony, bazar se suvenýry, obecní úřad s poštou, mateřská škola, škola, dětské hřiště, fotbalové a tenisové hřiště, dobré autobusové a vlakové spojení, koupaliště a biotop na koupání. Již jeho strategické umístění nedaleko zimních středisek, běžeckých stop a nepřeberného množství turistických a cyklistických tras, přímo vyzývá k výstavbě rekreačních objektů. Spojení do Jablonce nad Nisou 6 km, Tanvaldský ski areál Špičák 2 km.

6 250 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 5
Prodej pozemku k bydlení, 5011 m², Dubnice

Prodej pozemku k bydlení, 5011 m², Dubnice

Dubnice, Dubnice

Prodej pozemku o celkové ploše 5011 m2, který se nachází v okrajové části obce Dubnice. Obec Dubnice je v dojezdové vzdálenosti do měst Česká Lípa a Liberec. Jedná se o rovinatý pozemek s mírným sklonem, elektřinou a vodovodním řadem na hranici pozemku. Pozemek je vhodný pro výstavbu více domů a dle územního plánu se jedná o plochy bydlení - venkovské individuální. Příjezd je zde zabezpečen obecní komunikací, která lemuje pozemek ze dvou stran. Pro více informací, zaslání katalogu nabídky anebo sjednání prohlídky pozemku volejte makléře.

499 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 9
Prodej pozemku k bydlení, 49012 m², Česká Lípa

Prodej pozemku k bydlení, 49012 m², Česká Lípa

Česká Lípa

Prodej pozemků v krásném prostředí obce Heřmaničky u České Lípy. Celková výměra pozemků je 49.012 m2, ve spodní části, která navazuje na místní komunikaci, je pozemek na kterém je možno stavět. Novým územním plánem je plocha 5.843 m2 určena k zástavbě obytné venkovské a hospodářské. Zbylá část pozemku je vedena jako trvalý travní porost. Elektřina na hranici pozemku. Pozemek je vhodný pro stavbu ranče, nebo rozparcelování na více pozemků. Pro více informací volejte makléře.

4 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 11
Prodej pozemku k bydlení, 15105 m², Mníšek u Liberce

Prodej pozemku k bydlení, 15105 m², Mníšek u Liberce

Mníšek

Nabízíme ke koupi soubor dvou pozemků o celkové ploše 15105 m2. Dle územního plánu se jedná o zastavitelnou plochu. Na pozemku je možné zrealizovat stavbu až šesti rodinných domů. Elektřina na hranici pozemku, vodovodní řád a kanalizace cca 100 m od pozemku. Klidná lokalita obklopená zelení s výhledem na přehradu Fojtka. Doporučujeme prohlídku. S financováním poradíme.

10 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 9
Prodej pozemku k bydlení, 884 m², Jablonec n/N, ul. Blanická

Prodej pozemku k bydlení, 884 m², Jablonec n/N, ul. Blanická

Vrkoslavice, Jablonec nad Nisou

Chcete bydlet v lukrativním prostředí Jablonce nad Nisou v blízkosti Jizerských hor? Právě pro Vás je nyní v nabídce stavební pozemek o výměře 884 m2. Rovinatý pozemek je kompletně zasíťovaný - voda, plyn, elektřina, kanalizace. To vše je přímo na pozemku a můžete začít stavět. Krásné místo v blízkosti přírody - Srnčí důl i dobrá dostupnost na dálnici D10. V případě Vašeho zájmu si zarezervujte termín prohlídky u makléře.

3 607 712 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 10
Prodej pozemku k bydlení, 1156 m², Jablonec nad Nisou

Prodej pozemku k bydlení, 1156 m², Jablonec nad Nisou

Vrkoslavice, Jablonec nad Nisou

Chcete bydlet v lukrativním prostředí Jablonce nad Nisou v blízkosti Jizerských hor? Právě pro Vás je nyní v nabídce stavební pozemek o výměře 1156 m2. Rovinatý pozemek je kompletně zasíťovaný - voda, plyn, elektřina, kanalizace. To vše je přímo na pozemku a můžete začít stavět. Krásné místo v blízkosti přírody - Srnčí důl i dobrá dostupnost na dálnici D10. V případě Vašeho zájmu si zarezervujte termín prohlídky u makléře.

3 712 500 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 10
Prodej pozemku k bydlení v Liberci, ul. Dlouhá

Prodej pozemku k bydlení v Liberci, ul. Dlouhá

Liberec XXV-Vesec, Liberec

Nabízíme k prodeji investiční svažitý pozemek o celkové ploše 1359 m2, který je dle územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Cena je nízká jelikož kancelář architekta má problém se stavbou v druhé řadě ! Je to vhodná investice na uložení peněz. Pozemek se nachází v Liberci - část obce XXV. Vesec. Velmi žádaná a klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností. Doporučujeme prohlídku. Pozemek je v blízkosti lesa, výhodná investice pro rodinu s dětmi. Vice informací u makléře. Financování pro Vás rádi zajistíme.

1 121 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 5
DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


REALITY V LIBERECKÉM KRAJI

pronájem bytů v Liberci | kanceláře v Jablonci
rodinné domy na prodej Semily | stavební pozemky Česká Lípa | chaty v LiberciZpravodaj

27. 03. 20 Pojištění, která jako majitelé domácnosti oceníte

09. 05. 18 Vyklízení pozůstalostí Brno

06. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

05. 02. 18 5 tipů, jak ušetřit za plyn

Doporučené realitní kanceláře

-->