Komerční prostory, Činžovní domy na prodej Liberecký kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 6
Prodej komerční objekt, 1314m2, Kravaře, ul. Ronovská

Prodej komerční objekt, 1314m2, Kravaře, ul. Ronovská

Kravaře

Prodej objektu s byty, výrobními a skladovými prostory a 4 garážemi v obci Kravaře. Celý objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Výměna a nové instalace - kanalyzace, vodovod, vytápění z nové kotelny, rozvody ÚT v měděných trubkách, TUV - kombi bojlery. Garáže jsou vytápěny elektrokotlem a kotlem na topný olej. Zateplení fasády, nová omítka, plastová okna a nová střešní krytina. Dispozice domu INP - provozní kancelář a sklad, šatna s WC. Kotelna s velkokapacitním kotlem. Samostatná místnost s klenbovým stropem s vchodem ze dvora. Suchý sklep. IINP v pravé části byt 4+kk s koupelnou a WC. Dva byty 2+kk se sociálním zázemím na chodbě, sprchový kout a 2 WC, možná přestavba na byt 4+kk. Do domu samostatný vstup z ulice. Celý objekt je napojen na bezpečnostní kamerový systém. Na dvoře proti domu 4 prostorné garáže s vybavením, soustruh a bruska, nový 4t zvedák, regály, ponk. Soukromé parkoviště před domem. Projektová dokumentace k dispozici. Vhodné pro zázemí firmy s podnikáním a bydlením

8 950 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 24
Prodej členského podílu na BD, Jablonec n. N., ul. Hvězdná

Prodej členského podílu na BD, Jablonec n. N., ul. Hvězdná

Jablonec nad Nisou

Předmětem prodeje je členský podíl ve výši 25 % v družstvu, v jehož majetku je bytový dům s 10 bytovými jednotkami a zahradou, nacházející se nedaleko centra města v ulici Hvězdná. Tento podíl zahrnuje byt 3+1 o velikosti 100 m2, po nákladné rekonstrukci, který užívá prodávající, 1/2 dalšího bytu 3+1, který se podnajímá a byt 1+kk před rekonstrukcí. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

3 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 5 měsíci 12
Prodej poloviny domu, 935 m2, Tanvald, ul. Žákova

Prodej poloviny domu, 935 m2, Tanvald, ul. Žákova

Tanvald

Nabízíme ke koupi polovinu domu v těsné blízkosti centra Tanvaldu o celkové ploše 935 m2. Na domě nová střecha a plastová okna. Elektřina v hliníku. Interiéry ke kompletní rekonstrukci. V přízemí bezbariérový vstup, vhodné pro prodejnu, kanceláře nebo služby. V domě tři nadzemní podlaží s celkem 16 místnostmi. V podkroví lze vybudovat další pokoje. Suterén s klenbovými stropy se vstupem na dvůr. Dokumentace k nahlédnutí. Veškerá občanská vybavenost v bezprostřední blízkosti. Více informací Vám sdělí makléř. Těšíme se na vás na prohlídce.

3 200 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 14
Prodej nájemního domu v Liberci, ul. Hanychovská

Prodej nájemního domu v Liberci, ul. Hanychovská

Liberec III-Jeřáb, Liberec

Nabízíme k prodeji nájemní dům o šesti bytových jednotkách se zahradou. V domě je 2 x 1+kk, 1 x 1+1, 2 x 2+kk, 1 x 2+1. Dům je v zachovalém původním stavu. Průběžně byli prováděny menší opravy. Dobrá dostupnost do centra Liberce. Informace o výnosnosti a ostatní informace u makléře. Doporučujeme prohlídku.

10 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 6
Prodej nájemního domu, 156 m², Česká Lípa, ul. Zámecká

Prodej nájemního domu, 156 m², Česká Lípa, ul. Zámecká

Česká Lípa

Nabízíme k prodeji třípodlažní bytový dům v centru České Lípy v těsné blízkosti náměstí T.G.Masaryka. Bytový dům je řadu let využíván k podnikatelským účelům a bydlení. V katastru nemovitostí je zapsán k užívání - bytový dům. V současnosti je celý dům pronajatý. V 1NP je kadeřnictví, pedikůra, šatna a WC. K 31.03.2021 končí pronájem 2NP, kde nájemce provozoval půjčovnu svatebních a společenských šatů, provoz 2 solárií, masáže, kosmetika. V IIINP je pronajatý půdní byt o CP 75m2 – mezonet a 15m2 šatna. Celý dům je vytápěn plynovým kotlem a má nová euro okna. K domu náleží malý dvorek na posezení. Vhodné jako investice. Vice informací u makléře. S financováním Vám pomůžeme přes naše hypoteční centrum. Doporučujeme prohlídku.

5 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 20
Prodej nájemního domu, 270 m², Liberec, ul. Pražská

Prodej nájemního domu, 270 m², Liberec, ul. Pražská

Liberec II-Nové Město, Liberec

Nabízíme k prodeji nájemní dům v samotném srdci Liberce. Dům se nachází v částečně historické uličce Papírová. K domu je vystaveno stavební povolení na vybudování čtyř bytových jednotek a kavárny. Napojení domu je na el. síť, kanalizaci. I když je dům v centru, díky jeho umístění je v klidné a tiché části. Vhodné jako investice. Vice informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

5 590 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 měsíci 14
DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť


REALITY V LIBERECKÉM KRAJI

pronájem bytů v Liberci | kanceláře v Jablonci
rodinné domy na prodej Semily | stavební pozemky Česká Lípa | chaty v LiberciZpravodaj

27. 03. 20 Pojištění, která jako majitelé domácnosti oceníte

09. 05. 18 Vyklízení pozůstalostí Brno

06. 03. 18 Virtuální kancelář a její výhody

05. 02. 18 5 tipů, jak ušetřit za plyn

Doporučené realitní kanceláře

-->