M & M reality holding a. s.

Praha, Krakovská 9
M & M reality holding a. s.

Společnost M&M reality holding a.s. se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmem objektů a jejich správou a samozřejmě poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Díky silnému finančnímu zázemí, síti poboček po celé ČR a makléřům, vyškoleným odborným školícím programem, je schopna prodat Vaši nemovitost v bezkonkurenčně rychlém čase.

Nemovitosti: 682

WEB: www.mmreality.cz

E-mail: info@mmreality.cz

Tel.: 800 100 446

Nabídka realitní kanceláře

Prodej, pozemek, 7150 m2, Cvikov

Prodej, pozemek, 7150 m2, Cvikov

Cvikov I, Cvikov

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové ploše 7150m2, který se skládá ze stavební parcely, louky a lesíku v klidné a okrajové části obce Cvikov na Českolipsku. Pozemek se nachází při výjezdu z obce Cvikov po vedlejší silnici, která vede do Sloupu v Čechách. Pozemek je z cca 1/3 v územním plánu obce určen pro výstavbu rodinného domu. V současné době je také zažádáno v novém územním plánu obce o rozšíření stavební parcely o další 1/3. Na pozemku probíhá finalizace elektrického zasíťování. V červnu 2019 bude pozemek plně zasíťovaný. Pro bližší informace volejte makléře. Veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku. S financováním Vám pomůžeme přes naše hypoteční centrum.

2 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 43 min. 7
Prodej, chalupa, Mařenice, Dolní Světlá

Prodej, chalupa, Mařenice, Dolní Světlá

Dolní Světlá, Mařenice

Nabízíme k prodeji chalupu s velkým pozemkem o CP 2478 m2, která se nachází v malebné přírodě v obci Dolní Světlá v krásném kraji nedaleko Mařenic. V chalupě bývala ještě nedávno v provozu hospůdka s názvem Stará hospoda, která byla velmi prosperující a oblíbená nejen mezi místními obyvateli, ale i našimi i Německými turisty z širokého okolí. V 1NP je hospůdka, výčep s lokálem a kulečníkem, kuchyň a sociální zařízení. Z lokálu vejdete do velkého sálu, který je ve zděné budově se samostatným bočním vchodem. Další 2 a 3 NP lze vybudovat na pokoje pro hosty, nebo na vlastní bydlení. Objekt je podsklepen. Velký pozemek u chalupy lze využít pro zázemí turistů, cyklistů, je možné zde vybudovat tábořiště, nebo lze využít jako stavební parcelu. Malý lesík a potůček je součástí pozemku a dodá kouzelnou atmosféru této chaloupce. Před chalupou je venkovní posezení a svou polohou je ideálním místem pro turisty. Doporučuji prohlídku. S financováním Vám rádi pomůžeme.

2 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 44 min. 21
Prodej, restaurace, Mařenice, Dolní Světlá

Prodej, restaurace, Mařenice, Dolní Světlá

Mařenice

Nabízíme k prodeji chalupu s restauračním zařízením s názvem Stará Hospoda, které se nachází v malebné přírodě v obci Dolní Světlá, v krásném kraji nedaleko Mařenic. Hospůdka bývala vyhlášená, velmi prosperující a oblíbená nejen místními obyvateli, ale i turisty s širokého okolí. V 1 NP je výčep s lokálem a kulečníkem, velký sál, kuchyň a sociální zařízení. Další 2 a 3 NP lze vybudovat na pokoje pro hosty, nebo na vlastní bydlení. Objekt je podsklepen. K hospůdce náleží velký pozemek o CP 2478 m2, který je možné využít pro zázemí turistů, cyklistů, vybudovat zde tábořiště, nebo lze využít jako stavební parcelu. Malý lesík a potůček je součástí pozemku a dodá kouzelnou atmosféru této hospůdce. Před hospůdkou je venkovní posezení a svou polohou je ideálním místem pro turisty. Doporučuji prohlídku. S financováním Vám rádi pomůžeme.

2 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 47 min. 22
Prodej, nájemní dům, 720 m2, Stráž pod Ralskem

Prodej, nájemní dům, 720 m2, Stráž pod Ralskem

Stráž pod Ralskem, Stráž pod Ralskem

Nabízíme k prodeji nájemní dům v klidné části obce Stráže pod Ralskem s třemi bytovými jednotkami a jedním nebytovým prostorem. Dispozice domu, INP je nebytový prostor, který byl využíván jako herna s barem, nyní lze zrekonstruovat na 2 bytové jednotky, nebo jeden velký byt 3+1. V IINP jsou dva byty 2+1, v IIINP je jeden podkrovní byt 3+1. Na oploceném pozemku je druhá nemovitost, která sloužila jako nebytový prostor s bydlením. V INP byla herna s barem, venkovním posezením na vlastním pozemku s možností parkování, v IINP byt 2kk. Každá jednotka má své vlastní elektroměry a vodoměry. Dům na pozemku je vytápěn kotlem na tuhá paliva, ostatní byty jsou vytápěny elektrickými přímotopy. Tří patrový dům prošel částečnou rekonstrukcí, výměna plastových oken, elektroinstalace. Dvoupatrový domek na pozemku byl nově postaven a lze také zrekonstruovat na bydlení. Více informací u makléře, doporučuji prohlídku, výhodná investice.

3 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 48 min. 13
Prodej, komerční objekt, 516 m2, Volfartice

Prodej, komerční objekt, 516 m2, Volfartice

Volfartice

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní komerční objekt, který se nachází v obci Volfartice, vzdálený 9km od okresního města Česká Lípa. Objekt byl dlouhá léta využíván na výrobu a zušlechťování skla s bohatou rodinnou tradicí s několika zaměstnanci. Jsou zde velké skladovací a výrobní prostory a kanceláře. V domě je nákladní výtah. Suchý sklep o velikosti 18 m2. V 1NP jsou 3 dílny, kancelář se sociálním zázemím a kuchyňkou, šatna, umývárna a 2 WC v započaté rekonstrukci. Velká garáž s příjezdem ze dvora a uhelna. Kotelna s velkokapacitním kotlem, který vytápí celý objekt ústředním topením. V 2NP přístupné po schodišti je vzorkovna, 4 dílny, sociální zázemí a místnost pro umístění pecí. Půdní prostory o CP 154 m2 nabízejí k dalšímu možnému využití. Objekt je napojen na veřejný vodovod. K budově náleží pozemek o výměře 216 m2, sloužící také jako parkovací plocha. Velké možnosti využití. Pro více informací kontaktujte makléře.

2 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 51 min. 21
Prodej, stavební parcela, 1808 m2, Volfartice

Prodej, stavební parcela, 1808 m2, Volfartice

Volfartice

Nabízíme k prodeji stavební parcelu o celkové rozloze 1808 m2 na okraji obce Volfartice. Mírně svažitý pozemek je situován na konci obce, směrem na obec Radeč s krásným výhledem do okolí. Do nedalekého okresního města Česká Lípa je dobré dopravní spojení autobusem. Dle platného územního plánu je pozemek určený k obytné zástavbě venkovského typu. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Pozemek je vhodný pro stavbu, ale i pro chov hospodářských zvířat a tak je možné dokoupit část vedlejšího pozemku, který je také v nabídce. Veškeré informace Vám rádi zodpovíme při prohlídce. S financováním Vám pomůžeme přes naše hypoteční centrum.

690 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 53 min. 6
Prodej, pozemek, 8121 m2, Volfartice

Prodej, pozemek, 8121 m2, Volfartice

Volfartice

Nabízíme k prodeji rozsáhlý pozemek o celkové rozloze 8121 m2 na okraji obce Volfartice. Pozemek tvoří dvě stavební parcely, které tvoří funkční celek. Pozemek je situován na konci obce při výjezdu na Radeč s krásným výhledem do okolí. Do nedalekého okresního města Česká Lípa je dobré dopravní spojení autobusem. Dle platného územního plánu jsou pozemky určené k obytné zástavbě venkovského typu. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Pozemek je vhodný pro chov hospodářských zvířat. Velikost pozemku lze vyřešit rozdělení GP. V nabídce jsou i prodeje jednotlivých parcel. Veškeré informace Vám rádi zodpovíme při prohlídce. S financováním Vám pomůžeme přes naše hypoteční centrum.

1 590 000 Kč

Stav: Dobrý

před 55 min. 8
Prodej, stavební pozemek, 6313 m2, Volfartice

Prodej, stavební pozemek, 6313 m2, Volfartice

Volfartice

Nabízíme k prodeji stavební parcelu o celkové rozloze 6313 m2 na okraji obce Volfartice. Mírně svažitý pozemek je situován na konci obce, směrem na obec Radeč s krásným výhledem do okolí. Do nedalekého okresního města Česká Lípa je dobré dopravní spojení autobusem. Dle platného územního plánu je pozemek určený k obytné zástavbě venkovského typu. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Pozemek je vhodný pro stavbu, ale i pro chov hospodářských zvířat. Výhodou je možné rozdělení pozemku geometrickým plánem a tak si zvolit ideální velikost a část na stavbu. Veškeré informace Vám rádi zodpovíme při prohlídce. S financováním Vám pomůžeme přes naše hypoteční centrum. Doporučuji prohlídku.

250 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 56 min. 6
Prodej, chalupa, 870 m2, Žandov - Radeč

Prodej, chalupa, 870 m2, Žandov - Radeč

Radeč, Žandov

Nabízíme k prodeji zděnou chalupu pro rodinnou rekreaci, nebo k trvalému bydlení v malebném kraji obce Radeč. Dům je obklopen zahradou o CP 793 m2 s okrasnými dřevinami a ovocnými stromy. V přízemí domu se nachází vstupní chodba, koupelna a oddělené WC, kuchyň a obývací pokoj. Po dřevěném schodišti vejdete do patra, zde jsou dva podkrovní pokoje a lodžie s výhledem do zahrady. Celý dům je vytápěn kotlem Dakon na pevná paliva s rozvodem do litinových radiátorů, ke kotli je připojeno nové dvourychlostní čerpadlo. Ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler. Odpady jsou svedeny do septiku. Dům je velmi udržovaný s novými plastovými okny. Součástí domu je garáž, kterou lze přebudovat na další pokoj se vstupem do zahrady. Na zahradě je postavena zděná kůlna pro uskladnění otopu a zahradního nářadí. Celý pozemek je oplocen. Rekreační dům je umístěný na velmi klidném místě v obci s lesem přímo za plotem. S financováním Vám rádi pomůžeme přes naše hypoteční centrum. Doporučuji prohlídku.

2 290 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 57 min. 24
Prodej, rodinný dům, 1+3, Žandov - Radeč

Prodej, rodinný dům, 1+3, Žandov - Radeč

Radeč, Žandov

Nabízíme k prodeji rodinný dům pro rodinnou rekreaci, nebo k trvalému bydlení v malebném kraji obce Radeč. Dům je obklopen zahradou o CP 793 m2 s okrasnými dřevinami a ovocnými stromy. V přízemí domu se nachází vstupní chodba, koupelna a oddělené WC, kuchyň a obývací pokoj. Po dřevěném schodišti vejdete do patra, zde jsou dva podkrovní pokoje a lodžie s výhledem do zahrady. Celý dům je vytápěn kotlem Dakon na pevná paliva s rozvodem do litinových radiátorů, ke kotli je připojeno nové dvourychlostní čerpadlo. Ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler. Odpady jsou svedeny do septiku. Dům je velmi udržovaný s novými plastovými okny. Součástí domu je garáž, kterou lze přebudovat na další pokoj se vstupem do zahrady. Na zahradě je postavena zděná kůlna pro uskladnění otopu a zahradního nářadí. Celý pozemek je oplocen. Rekreační dům je umístěný na velmi klidném místě v obci s lesem přímo za plotem. S financováním Vám rádi pomůžeme přes naše hypoteční centrum. Doporučuji prohlídku.

2 290 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 58 min. 25
DALŠÍ KRAJE V ČR

NEMOVITOSTÍ V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť
REALITY V LIBERECKÉM KRAJI

pronájem bytů v Liberci | kanceláře v Jablonci
rodinné domy na prodej Semily | stavební pozemky Česká Lípa | chaty v Liberci